X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Złote Mikrofony 2018. Gala wręczenia najważniejszych nagród Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 12:50
W środę 13 lutego o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbędzie się Gala wręczenia Złotych Mikrofonów 2018. 
Złote Mikrofony
Złote Mikrofony Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Nagroda przyznawana jest corocznie przez Zarząd Polskiego Radia na wniosek Kapituły Złotego Mikrofonu. Członkowie Kapituły powoływani są spośród laureatów poprzednich odsłon konkursu, reprezentujących wszystkie rodzaje działalności radiowej. Od 1969 roku elitarne grono laureatów tej nagrody liczy 246 osób. Najbardziej wartościowe i charakterystyczne w tym wyróżnieniu jest to, że ludzie radia przyznają tę nagrodę ludziom radia, czyli mistrzowie - mistrzom.

W tym roku Kapituła Złotego Mikrofonu obradowała w składzie: Anna Stempniak-Juśkiewicz (przewodnicząca, Program 1 Polskiego Radia), Hanna Bogoryja-Zakrzewska (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia), Hanna Dołęgowska (dyrektor Centrum Programów Wyspecjalizowanych), Magdalena Łoś-Komarnicka (Program 2 Polskiego Radia), Marek Niedźwiecki (radiowa Trójka), Wiesław Szala (Biuro Technologii Polskiego Radia) oraz Henryk Urbaś (Naczelna Redakcja Sportowa Polskiego Radia).

Światowy Dzień Radia

Uroczysta Gala odbędzie się w Światowym Dniu Radia. Wydarzenie poprowadzą: Marta Januszewska z Programu 1 Polskiego Radia oraz Kuba Marcinowicz z radiowej Czwórki. Wieczór uświetni występ zespołu pod kierownictwem Leszka Biolika. Podczas koncertu "Cohen i kobiety" wystąpią: Natalia Kukulska, Anita Lipnicka i Daria Zawiałow.

Złoty Mikrofon Polskiego Radia to ustanowiona w 1969 roku, wysoko ceniona nagroda, o imponujących tradycjach i prestiżu. Ten radiowy Oskar przyznawany jest osobom, których talent, zaangażowanie i wybitne osiągnięcia twórcze przyczyniają się do utrzymania najwyższego poziomu, rozwoju i popularyzacji radiofonii publicznej.

Laureaci Złotych Mikrofonów reprezentują różne obszary działalności radiowej takie jak: teatr, muzyka, literatura, reportaż, publicystyka czy realizacja dźwięku. Złoty Mikrofon ma formę blisko dwukilogramowej statuetki z patynowanego mosiądzu. Jest ona dziełem artysty-rzeźbiarza Pawła Łęskiego, zdobywcy ekskluzywnej nagrody J. Stanford Saltus Amerykańskiego Stowarzyszenia Numizmatycznego w Nowym Jorku.

ras

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak