X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mateusz Morawiecki: nasza nowa piątka z myślą o wszystkich Polakach

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 11:54
Przed konwencją w mediach społecznościowych pojawił się nowy spot Prawa i Sprawiedliwości, na którym premier przybliża tzw. "nową piątkę PiS". - Chcę być premierem, który dba o Polaków. Z myślą o wszystkich Polakach przygotowaliśmy naszą nową "piątkę" - mówi Mateusz Morawiecki w opublikowanym filmie.
Audio
  • Premier przed konwencją Prawa i Sprawiedliwości w Jasionce koło Rzeszowie (IAR)
Premier podczas ogłoszenia mapy drogowej nowej piątki PiS
Premier podczas ogłoszenia "mapy drogowej" nowej "piątki PiS"Foto: Prawo i Sprawiedliwość / pisorgpl / Facebook

W Jasionce pod Rzeszowem rozpoczęła się w południe konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. To pierwsze z 13 takich spotkań, organizowanych przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Screenshot_2019-02-28 Nowa Piątka PiS - YouTube1200.jpg
Konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Nowy spot z Mateuszem Morawieckim

Na konwencji wystąpi między innymi premier Mateusz Morawiecki. W filmie, zamieszczonym na Twitterze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, szef rządu przypomniał nowe propozycje programowe PiS.

- Po pierwsze, program zwiększenia mobilności. Drugi punkt to "Emerytura plus". Następnym projektem jest 500 plus na każde dziecko. Czwarty punkt jest szczególnie ważny dla młodych. Chcemy, żeby dla wszystkich, którzy będą na umowie o pracę i umowie-zleceniu, podatek PIT wynosił zero - powiedział premier.

Mateusz Morawiecki zapewnił, że rząd ma środki na wszystkie ważne projekty społeczno-gospodarcze.

pap_konwencja1200.jpg
Konwencja PiS w Rzeszowie. Komentarze polityków

Pod koniec lutego prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki na konwencji partii zapowiedzieli nowe propozycje programowe - tzw. "nową piątkę PiS". Wśród nich znalazły się: wprowadzenie 500 plus od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, obniżenie PIT do 17 proc. i podwyższenie kosztów uzyskania przychodu , "trzynastka" dla emerytów, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych przede wszystkim w małych miastach i na wsiach.

Podczas konwencji w Jasionce zaplanowano zaprezentowanie liderów list wyborczych PiS w poszczególnych okręgach. 

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów w trzynastu okręgach wyborczych.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak