X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zmiany w zarządach Polskiego Radia i Telewizji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 16:15
Rada Mediów Narodowych odwołała Mariusza Staniszewskiego z zarządu Polskiego Radia oraz Macieja Staneckiego z zarządu Telewizji Polskiej. Przewodniczący Rady Krzysztof Czabański poinformował, że na stanowisku pozostaje prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. Decyzją Rady Mediów Narodowych, zarząd Polskiego Radia będzie jednoosobowy. 
Audio
  • Krzysztof Czabański: na stanowisku pozostaje prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. Decyzją Rady Mediów Narodowych zarząd Polskiego Radia będzie jednoosobowy (IAR)
  • Krzysztof Czabański: w telewizji publicznej stanowisko prezesa zachował Jacek Kurski. Jednocześnie powołano dwóch wiceprezesów. To Marzena Paczuska oraz Piotr Pałka (IAR)
Siedziba Polskiego Radia oraz flagi z logo stacji TVP przed siedzibą telewizji na Woronicza
Siedziba Polskiego Radia oraz flagi z logo stacji TVP przed siedzibą telewizji na WoroniczaFoto: Krzysztof Plona/Polskie Radio/PAP/Leszek Szymański

Krzysztof Czabański powiedział, że jeżeli chodzi o Polskie Radio, to postanowiono, że jego zarząd będzie jednoosobowy. - Jego prezesem jest w dalszym ciągu pan Andrzej Rogoyski i nie przewidujemy powiększania tego zarządu - powiedział przewodniczący Rada Mediów Narodowych.

W telewizji publicznej stanowisko prezesa zachował Jacek Kurski. Jednocześnie powołano dwóch wiceprezesów. To Marzena Paczuska oraz Piotr Pałka. Krzysztof Czabański powiedział, że "pani Marzena Paczuska jak wiadomo ma bardzo duże doświadczenie medialne, od zawsze jest w Telewizji Polskiej". 

- Marzena Paczuska prowadziła już dwa lata temu Wiadomości telewizyjne, jest specjalistą od newsów. Z kolei pan Piotr Pałka też jest współpracownikiem wielu mediów. W tej chwili pracuje w Kancelarii Prezydenta, ale generalnie jego doświadczenie zawodowe jest to doświadczenie medialne - powiedział Krzysztof Czabański.

Rada Mediów Narodowych powołuje i odwołuje zarządy i rady nadzorcze Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz Polskiej Agencji Prasowej. 

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak