X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jan Pietrzak: Warszawa ma inne problemy niż LGBT

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 13:59
- Problem adopcji jest ważny i warto się nad nim pochylić, natomiast nie może to być adopcja przez pary homoseksualne, to jest wbrew naturze. Panu Rabiejowi pomieszały się funkcje – mówił w Polskim Radiu 24 satyryk Jan Pietrzak.
Audio
  • 15.03.19 Jan Pietrzak o dyskusji wokół deklaracji LGBT+
Jan Pietrzak
Jan PietrzakFoto: PR24/AK

- Przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki - powiedział w wywiadzie dla "DGP" Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej. Mówiąc o związkach homoseksualnych, Rabiej dodał: - Na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

Jan Pietrzak stwierdził, że problem związków homoseksualnych dotyczy wąskiej grupy osób. - Podnoszenie tego tematu jest przemyślane, Platforma Obywatelska nie ma zbyt wielu ambitnych pomysłów na Warszawę, w ten sposób chce się przypodobać liberalno-lewackiej frakcji w Europie, pokazując w ten sposób swoją nowoczesność i postępowy charakter. Przyszedł taki moment, że ludzie zajmujący się inżynierią społeczną wykorzystują to środowisko i nakręcają sztuczną koniunkturę. To naprawdę nie są problemy polskiego społeczeństwa – podkreślił.

Satyryk zaznaczył, że można obserwować atak na polskie dziedzictwo i wartości narodowe. - Tworzy się organizacje i poglądy, które szkodzą Polsce tradycyjnej. Mamy dwóch odwiecznych wrogów, Rosję i Niemcy, w których interesie leży, żeby Polska nie stanęła mocno na swoich zasadach, by była państwem niepodległym – zwrócił uwagę.

W rozmowie poruszono także temat stosunków polsko-węgierskich. - Dobrze, że jest naród, z którym mamy pewną wspólnotę i doskonale się rozumiemy. Są narody, które rwą się do wolności, oddychamy wtedy, kiedy jesteśmy wolni. Mamy za sobą podobne doświadczenia wielkich uniesień patriotycznych poznańskiego czerwca i węgierskiego powstania. Wtedy byliśmy za słabi, by wyjść z imperium sowieckiego, udało się to po latach. W tym procesie wychodzenia z imperium zła jesteśmy z Węgrami kolegami - mówił Jan Pietrzak.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Antoni Trzmiel.

PR24/ka

------------------------------------

Data emisji: 14.03.18 

Godzina emisji: 13.10


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Trzynastki" już w maju. Premier: emeryci są dla nas szczególną grupą

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 13:35
- Emerytura+ to nie rozdawnictwo, a walka o godne życie emerytów - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Minister rodziny Elżbieta Rafalska poinformowała, że 9 mln 720 tys. osób będzie uprawnionych do otrzymania świadczenia. Trzynaste emerytury zaczną być wypłacane już od 1 maja.
rozwiń zwiń