X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sondaż IBRIS: większość Polaków przeciwna karcie LGBT

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 16:30
67,3 proc. Polaków uważa, że uczyć o seksie swoje dzieci powinni przede wszystkim rodzice - wynika z najnowszego sondażu IBRIS opublikowanego na łamach "Super Expressu".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Marc Bruxelle

Na pytanie o poparcie wprowadzenia karty LGBT w szkołach 54,6 proc. pytanych wyraziło sprzeciw. Za zapisami karty opowiedziało się 28,4 proc. respondentów, natomiast 17 proc. badanych nie ma w tej sprawie zdania. 

Zdecydowana większość, bo aż 67,3 proc., respondentów uważa, że naukę o seksie powinni przekazywać dzieciom przede wszystkim rodzice. Innego zdania jest prawie 30 proc. badanych.

78,5 proc. badanych uważa, że edukację seksualną należy przeprowadzić wyłącznie za zgodą rodziców. Odmienną tezę wyznaje 16,5 proc. biorących udział w sondażu.

TVP Info/wpolityce.pl/ko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak