more_horiz
Wiadomości

Poseł PiS: realizujemy konkretny program społeczny

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 17:09
- Dla nas bycie Europejczykiem to - poza europejskimi wartościami - przede wszystkim doprowadzenie do tego, żeby każdy polski obywatel "wyrównał", jeśli chodzi o standard i jakość życia, do poziomu unijnego. Stąd nasze programy prospołeczne – powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Dziedziczak, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Audio

Gość Adriana Klarenbacha odniósł się m.in. do wypowiedzi polityków należących do Koalicji Europejskiej. - To zabawne, że od kilku dni słyszymy tych polityków mówiących, że już wygrali wybory. Z Koalicji Europejskiej w wyborach startuje wielu polityków, także ci, których tak naprawdę poglądy się wykluczają: politycy Platformy, PSL-u czy partii Zieloni. Ich programy nie tylko nie są kompatybilne, ale wzajemnie się wykluczają. To oznacza dla wyborów, iż mamy gwarancję, że to, co oni opowiadają w kampanii, nie będzie zrealizowane – powiedział Jan Dziedziczak.

Jak podkreślił poseł, Grzegorz Schetyna pytany o relokację uchodźców często zmieniał zdanie na ten temat. Zdaniem gościa PR24 poglądy polityków PO nie są jasne także w innych kwestiach. - Gdyby wygrała Platforma Obywatelska, to nie wiemy czy 500 plus na drugie dziecko będzie zabrane, czy na pierwsze dziecko będzie utrzymane, podobnie w przypadku trzynastej emerytury – dodał polityk.

- Dla nas bycie Europejczykiem to - poza europejskimi wartościami - przede wszystkim doprowadzenie do tego, żeby każdy polski obywatel "wyrównał", jeśli chodzi o standard i jakość życia, do poziomu unijnego. Stąd nasze programy prospołeczne i odbudowa połączeń komunikacyjnych. My realizujemy bardzo konkretny program społeczny – powiedział Jan Dziedziczak.

Więcej tematów w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/bartos

--------------------------

Data emisji: 15.03.2019

Godzina emisji: 16.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

500+ od pierwszego dziecka, "13" dla emerytów, zmiany w PIT. Główne punkty konwencji PiS

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 15:50
- 500+ na pierwsze dziecko to kluczowy punkt nowego programu wyborczego PiS - ogłosił podczas sobotniej konwencji w Warszawie Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zapowiedział również pomoc dla ludzi młodych, do ukończenia 26 roku życia i najniższą emeryturę w wysokości 1100 złotych.
rozwiń zwiń