X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Beata Szydło: wszyscy mamy prawo korzystać ze wzrostu gospodarczego

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 19:38
Wicepremier Beata Szydło i wojewoda małopolski Piotr Ćwik zainaugurowali w Krakowie akcję informacyjną w regionie nt. "nowej piątki PiS". - Rząd potrafi dobrze zarządzać finansami publicznymi, dobrze gospodarować budżetem - przekonywała Beata Szydło.
Beata Szydło
Beata SzydłoFoto: Beata Szydło / Twitter

- Uszczelniliśmy system podatkowy, te miliardy złotych, które za czasów naszych poprzedników wypływały z budżetu państwa, w tej chwili są w budżecie, i dzięki temu można finansować kolejne projekty społeczne - podkreśliła Szydło.

Wicepremier oceniła, że programy społeczne, przygotowywane przez rząd PiS, "stają się również kołem zamachowym polskiej gospodarki, jak na przykład 500+". - Przygotowaliśmy kolejne projekty, kolejne propozycje, i w tej chwili rozpoczęliśmy wdrażanie ich w życie - dodała.

Wojewoda Ćwik przekonywał, że celem władz jest dotarcie z nowym programem do szerokiego grona mieszkańców Małopolski. - Chcemy być w każdej gminie, w każdym powiecie, spotykać się z mieszkańcami, przekazywać informacje, materiały informacyjne, ale też odpowiadać na pytania, które będą się pojawiać. Te nasze spotkania będą miały formułę konsultacji z mieszkańcami - zapowiedział.

"Rodzina motywem przewodnim"

Jak ocenił, "rodzina jest motywem przewodnim działań rządu PiS, szeroko rozumiane programy rodzinne, kierowane do różnych grup społecznych są realizowane i wdrażane przez rząd PiS - konsekwentnie od początku funkcjonowania rządu".

Wicepremier Beata Szydło i wojewoda małopolski udali się następnie z wizytą do Myślenic i Krzeszowic. W Krzeszowicach obecny będzie również premier Mateusz Morawiecki.

Tzw. "nową piątkę PiS" przedstawił pod koniec lutego prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Morawiecki na konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Zakłada ona wprowadzenie "500+" od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia, "trzynastka" dla emerytów, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych, obniżenie kosztów pracy.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak