X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Antoni Macierewicz: polska wieś jest w centrum programu PiS

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 15:00
- Program przedstawiony na konwencji PiS w Kadzidle bardzo koncentruje się na sprawach gospodarczo-finansowych, bo dla wsi właśnie to jest najważniejsze. Nie mamy tu do czynienia z obietnicami. To jest program naszych zobowiązań, które – jak pokazaliśmy – realizujemy z absolutną konsekwencją - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, były szef MON, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • 06.04.19 Antoni Macierewicz: polska wieś jest w centrum programu PiS
  • 06.04.19 Andrzej Rozpłochowski, Andrzej Michałowski i Wojciech Borowik

W Kadzidle koło Ostrołęki zakończyła się oficjalna część konwencji Prawa i Sprawiedliwości, poświęcona tematowi mniejszych miejscowości oraz polskiego rolnictwa. Wzięli w niej udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

- To rząd Jana Olszewskiego sformułował pogram niepodległościowy, który Prawo i Sprawiedliwość do dnia dzisiejszego rozwija i reprezentuje. Polska wieś jest w centrum tego programu. Nie dla ideologicznych zachcianek, ale dlatego, że jest to środowisko, w którym przetrwali ludzie z polską tradycją, z polskimi korzeniami, którzy są właścicielami polskiej ziemi. Oni są najlepszym punktem odniesienia dla tworzenia polskiej własności i polskich właścicieli – powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz.

- Dlatego program, który przestawili dziś premier Mateusz Morawiecki, prezes Jarosław Kaczyński i minister Jan Ardanowski tak bardzo koncentruje się na sprawach gospodarczo-finansowych. Dla wsi to one są najważniejsze. To nie są obietnice, ale zobowiązania, które realizujemy z absolutną konsekwencją. Kiedy pan premier mówi o kwocie 500 tys. zł dla drobnych przetwórców, to jest to zobowiązanie, które zostanie dotrzymane. Jeśli mówi o 150 tys. zł dla młodych rolników - również jest to zobowiązanie, które zostanie zrealizowane. Podobnie, gdy prezes Jarosław Kaczyński mówi o zwiększeniu dopłat do polskiego rolnictwa. Po to Prawo i Sprawiedliwość tworzy koalicje z analogicznymi ugrupowaniami w całej Europie – podkreślił wiceprezes PiS.

Do sobotniej konwencji PiS na antenie Polskiego Radia 24 odnieśli się także działacze opozycji z czasów PRL: Andrzej Rozpłochowski, Andrzej Michałowski i Wojciech Borowik.  

Więcej w nagraniach.

Rozmawiał Tadeusz Płużański.

Polskie Radio 24

--------------------

Data emisji: 06.04.2019

Godzina emisji: 13.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Program wsparcia dla polskiej wsi. Konwencja regionalna PiS w Kadzidle

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 13:35
W Kadzidle k. Ostrołęki (Mazowieckie) zakończyła się oficjalna część konwencji Prawa i Sprawiedliwości, poświęcona tematowi mniejszych miejscowości oraz polskiego rolnictwa. Wzięli w niej udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń