X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

19. Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” od 24 do 27 maja w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 17:38
W konkursie Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" wezmą udział 34 słuchowiska i 28 spektakli telewizyjnych. 19. odsłona święta radiowego i telewizyjnego teatru odbędzie się od 24 do 27 maja w Sopocie.
Festiwal Dwa Teatry 2019
Festiwal "Dwa Teatry 2019"Foto: Krzysztof Sielicki

W tym roku Wielką Nagrodą Festiwalu za wybitne kreacje w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia zostaną uhonorowani Halina Łabonarska i Jan Englert. 

Gala Festiwalu połączoną z wręczeniem Wielkiej Nagrody odbędzie się 27 maja o 19.00. Nowością tegorocznego Festiwalu będzie między innymi to, że widzowie telewizyjnej Jedynki będą mogli obejrzeć spektakl, który otrzyma tego dnia Grand Prix, tuż po zakończeniu gali o godzinie 21.00 w paśmie Teatru Telewizji, a słuchacze - na antenie radiowej Jedynki, w tym samym czasie, będą mogli posłuchać utworu nagrodzonego Grand Prix Konkursu radiowego.

Rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego zostanie uczczony wydarzeniem "Dwa Teatry czytają Herlinga". Jego opowiadania przypomną znamienici aktorzy. Nie zabraknie także spotkań z gwiazdami i wydarzeń związanych z rocznicami Stanisława Wyspiańskiego, Witolda Gombrowicza i Stanisława Ignacego Witkiewicza. Imprezy Festiwalu odbywać się będą w Sopocie, a także w Gdyńskim Centrum Filmowym i w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Organizatorami festiwalu są: Polskie Radio S.A. i Telewizja Polska S.A. Natomiast współorganizatorami - Samorząd Województwa Pomorskiego oraz miasta Sopot, Gdynia i Gdańsk. 

"Dwa Teatry-Sopot 2019" patronatem objęli minister kultury i dziedzictwa narodowego i przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. 

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak