X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jerzy Kwieciński: nowy most w Stalowej Woli będzie ważny dla miasta i okolicy

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 12:34
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński powiedział, że nowy most w Stalowej Woli będzie ważny nie tylko dla miasta, ale też dla okolicy. Na konferencji prasowej minister zapowiedział budowę przeprawy przez San. Obecnie projekt mostu przechodzi ocenę w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. - Jesteśmy bliscy zbudowania tego mostu - mówił minister.
Audio
  • Jerzy Kwieciński: inwestycja jest efektem współpracy ministerstwa inwestycji i rozwoju z resortem infrastruktury (IAR)
Jerzy Kwieciński podczas konferencji prasowej w Stalowej Woli, dot. budowy nowego mostu na Sanie
Jerzy Kwieciński podczas konferencji prasowej w Stalowej Woli, dot. budowy nowego mostu na SanieFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Jerzy Kwieciński podkreślił, że inwestycja jest efektem współpracy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju z resortem infrastruktury.

Razem z panem ministrem Andrzejem Adamczykiem przygotowaliśmy olbrzymie wsparcie dla samorządów. Zarówno w obszarze tej typowej, transportowej infrastruktury drogowej, ale także w postaci specjalnego programu na sfinansowanie przepraw przez rzeki. Przepraw, które od wielu lat czekały na decyzje - powiedział Jerzy Kwieciński.

Inwestycja będzie wspólnym przedsięwzięciem państwa, województwa podkarpackiego oraz samorządów lokalnych. Obecny na konferencji prasowej minister infrastruktury Andrzej Adamczyk poinformował ponadto, że rozpoczęcie budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska nastąpi na początku maja.

W zeszłym roku premier Mateusz Morawiecki zapowiedział program "Mosty dla regionów". Na jego realizację rząd przeznaczył około 2 mld 300 mln zł. Dofinansowanie ma wynieść do 80 proc. wartości inwestycji, a minimalny wkład własny samorządów wyniesie 20-25 proc.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak