X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Beata Mazurek: Polacy doceniają naszą pracę i poprawę jakości życia, a PO kojarzą z nieudolnością

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 16:02
- Lider PO Grzegorz Schetyna powinien spojrzeć prawdzie w oczy, Polacy doceniają PiS za naszą pracę, kompetencję, program i poprawę jakości życia, a PO kojarzą z nieudolnością, złodziejstwem i aferami - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek odnosząc się do najnowszego sondażu CBOS.
Rzeczniczka PiS Beata Mazurek
Rzeczniczka PiS Beata MazurekFoto: Beata Mazurek / Facebook

Według kwietniego sondażu CBOS na PiS wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem chce głosować 43 proc. zdeklarowanych uczestników wyborów do Sejmu i Senatu, na PO - 18 proc., na Wiosnę - 5 proc. Kukiz'15 i PSL znalazły się poniżej progu wyborczego; na te ugrupowania chce głosować po 4-proc. wyborców.

Sejm 1200.jpg
Wybory parlamentarne. Sondaż: PiS z miażdżącą przewagą nad konkurencją

Do tych prognoz odniosła się w poniedziałek na Twitterze Beata Mazurek. "Wiemy już dlaczego w Platformie jest tyle frustracji i agresji. Pan Schetyna powinien spojrzeć prawdzie w oczy: Polacy doceniają naszą pracę, kompetencję, program i poprawę jakości życia. Was, kojarzą z nieudolnością, złodziejstwem i aferami" - napisała rzeczniczka PiS.


CBOS przeprowadził sondaż w dniach 4-11 kwietnia 2019 r. na liczącej 1125 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak