X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: decyzja Rafała Trzaskowskiego ws. wieżowca spółki Srebrna uchylona przez SKO

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2019 15:56
Spółka Srebrna wygrała z prezydentem Warszawy sprawę dotyczącą wieżowca. Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyliło decyzję prezydenta stolicy o odmowie budowy tak zwanych K-Towers pod adresem Srebrna 16. Urząd w 2018 r. wydał negatywną decyzję w sprawie warunków zabudowy dla spółki.
Audio
  • Prezes SKO Tomasz Podlejski wskazuje na błędy w decyzji miasta (IAR)
  • Prezes SKO Tomasz Podlejski: teraz sprawa wraca do prezydenta Warszawy (IAR)
Warszawa
WarszawaFoto: Pixabay

Prezes SKO Tomasz Podlejski wskazuje na błędy w decyzji miasta.

- Chodzi o nieaktualne i nieprzyjęte do zbioru geodezyjnego mapy. Pochodzą z lat 2013-2014, natomiast decyzja zapadła w 2018 r. Z tego względu nie mogą one stanowić podstawy jako załącznik graficzny dla decyzji o odmowie warunków zabudowy. Poza tym mówimy o terenie o dużej dynamice urbanistycznej - powiedział Tomasz Podlejski.

Sprawa wraca teraz do miasta do ponownego rozpoznania.

- Teraz sprawa wraca do prezydenta Warszawy, który dalej proceduje z wnioskiem. To dlatego, że po uchyleniu wniosek „odżył” i dalej wywołuje skutki prawne - wyjaśnił prezes SKO.

Stołeczny ratusz tłumaczył odmowną decyzję tym, że na tej działce można postawić obiekt o maksymalnej wysokości 31,5 metra. Tak wynikało z analizy urbanistycznej gdy spółka chciała postawić obiekt na 138 metrów.

bb/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak