X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Hidden champions" - siła polskich firm technologicznych

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 17:42
- Polskie firmy rodzinne, firmy, które działają w wysokospecjalistycznych niszach, radzą sobie świetnie na rynkach światowych - mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Dariusz Śliwowski, wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu.

W Niemczech istnieje pojęcie "hidden champions" - ukrytych liderów. Firm wysoko technologicznych, niszowych, które często są niewidoczne, ponieważ nie wytwarzają produktu końcowego, ale np. produkują jakieś podzespoły. Te firmy bardzo często są zarzewiem innowacji. (...) W Polsce mamy wiele firm, które podobnie działają - podkreślił Dariusz Śliwowski.

Z Dariuszem Śliwowskim, wiceprezesem Agencji Rozwoju Przemysłu, rozmawia Paweł Kurek (PolskieRadio24.pl).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister energii: trwają przygotowania do budowy elektrowni jądrowej w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 09:20
- Elektrownia jądrowa jest elektrownią droższą w budowie, szczególnie jesli chodzi o sferę bezpieczeństwa, ale jest dużo tańsza w eksploatacji. To cztery ciężarówki paliwa na rok - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Krzysztof Tchórzewski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie umiejętności powinien mieć "Inżynier 4.0"? Rozmowa z prezes Siemensa

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 09:16
- Transformacji cyfrowej w przemyśle towarzyszy transformacja całego łańcucha. Trzeba zbudować łańcuch z dostawcami, z odbiorcami, potrzebna jest odpowiednia komunikacja do rynku, z kolei do wewnątrz firmy, potrzebne są takie umiejętności jak otwarta komunikacja, budowanie zespołu, jak motywowanie ludzi. To są wszystko umiejętności, których do tej pory nie przypisywano inżynierom. Teraz oczekiwanie jest takie, żeby je posiadali - mówiła w rozmowie z PolskieRadio24.pl Dominika Bettman, prezes Siemensa.
rozwiń zwiń