X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Komisja pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Tomasza Szatkowskiego na ambasadora przy NATO

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 23:50
Sejmowa komisja spraw zagranicznych udzieliła we wtorek rekomendacji kandydaturze wiceszefa MON Tomasza Szatkowskiego na stałego przedstawiciela RP przy NATO.
Tomasz Szatkowski
Tomasz SzatkowskiFoto: ppor. Robert Suchy/DKS MON

Komisja spraw zagranicznych zajmowała się kandydaturą Szatkowskiego ponownie, na wniosek Prawa i Sprawiedliwości. W lutym komisja negatywnie zaopiniowała jego kandydaturę.

Przeciwko rozszerzeniu porządku obrad opowiedział się m.in zastępca przewodniczącego komisji Robert Tyszkiewicz (PO-KO), który wcześniej ocenił, że ponowne opiniowanie kandydatury Szatkowskiego może być niezgodne z regulaminem. Według niego, opinię w tej sprawie powinno wydać Biuro Analiz Sejmowych.

Szatkowski (ur. w1978 r.) jest absolwentem prawa, podyplomowych studiów z zakresu bezpieczeństwa narodowego (Uniwersytet Warszawski) i studiów wojennych (King’s College London).

Ukończył też podyplomowy kurs polityki wywiadowczej (King's College London), kurs doskonalenia oficerów sztabowych (Szkoła Podyplomowa Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Monterey), a także kurs programowania polityki obronnej i zarządzania strategicznego (brytyjska Akademia Obrony − Shrivenham) - można przeczytać w jego biogramie na stronie internetowej MON.

Z biogramu wynika, że Szatkowski jest laureatem stypendium brytyjskiego Ministerstwa Obrony (2004), Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych (2007) oraz Asmus Policy Entrepreneurs Fellow of the German Marshall Fund of the United States (2013).

Ma wieloletnie i zróżnicowane doświadczenie w działalności związanej z zagadnieniami bezpieczeństwa narodowego, w tym zwłaszcza dotyczącymi polityki obronnej i zbrojeniowej, nadzoru nad służbami specjalnymi, zdobyte na kluczowych stanowiskach państwowych m.in. w Sejmie i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

CBŚP rozbiło gang oszustów działających metodą "na policjanta". Zatrzymano 8 osób

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 07:24
Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało 8 osób podejrzanych o udział w grupie wyłudzającej od starszych osób pieniądze metodą "na policjanta" i "na prokuratora". Według śledczych przestępcy mogli wyłudzić ponad pół miliona złotych.
rozwiń zwiń