X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dziś w Belwederze nominacje generalskie w Straży Granicznej

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 06:33
Pięciu oficerów Straży Granicznej odbierze dziś z rąk prezydenta awanse na stopień generalski. Andrzej Duda nominacje dla oficerów podpisał w poniedziałek.
Audio
  • Nominacje generalskie w Straży Granicznej. Relacja Agaty Drążkiewicz (IAR)
Andrzej Duda
Andrzej DudaFoto: PAP/Rafał Guz

Po południu w Belwederze awans na stopień generała brygady odbierze pułkownik Wioleta Gorzkowska, zastępca komendanta głównego Straży Granicznej. Będzie to pierwszy awans dla kobiety na ten stopień w historii tej formacji. 

Pułkownik Wioleta Gorzkowska służy w Straży Granicznej od 22 lat. Jest magistrem ekonomii. Studia podyplomowe odbyła w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W Komendzie Głównej Straży Granicznej odpowiada za logistykę.

Pozostali awansowani przez prezydenta oficerowie to szefowie terenowych oddziałów Straży Granicznej. Są wśród nich: Grzegorz Biziuk, szef Podlaskiego Oddziału SG, Robert Rogoz z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej oraz dowodzący Nadbużańskim Oddziałem SG Jacek Szcząchor. Awans na stopień generała dywizji odbierze z rąk prezydenta także komendant główny Straży Granicznej Tomasz Praga. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent podpisał nowelizację ws. rozszerzenia programu Rodzina 500+

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 22:21
Prezydent podpisał w czwartek rządową nowelizację ustawy, zgodnie z którą prawo do świadczenia 500+ będą miały wszystkie dzieci i nastolatkowie do 18. roku życia. Wnioski o świadczenie można składać od 1 lipca. Program w nowej odsłonie obejmie 6,8 mln dzieci.
rozwiń zwiń