X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Specjalna oferta PKP Intercity. Bezpłatne bilety kolejowe dla najmłodszych na Dzień Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 11:58
1 czerwca tego roku dzieci i młodzież będą mogli bezpłatnie podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity - poinformował przewoźnik. Bilety promocyjne będą dostępne od czwartku.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

PKP Intercity poinformowały w komunikacie, że oferta dotyczy biletów na pociągi Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK).

Spółka wyjaśniła, że dzieci poniżej 4. roku życia mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego ze 100-procentową ulgą. Natomiast dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.

"Podróżowanie 1 czerwca br. może być bardzo korzystne cenowo dla całej rodziny, ponieważ PKP Intercity posiada ofertę, dzięki której opiekunowie dzieci mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc." - wskazał przewoźnik. Aby skorzystać z biletu rodzinnego, wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Spółka wyjaśniła, że bilety weekendowe, umożliwiające wielokrotne przejazdy, będą ważne od piątku, 31 maja od godz. 19.00 do poniedziałku, 3 czerwca do godz. 6.00. Cena biletu weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z biletem weekendowym MAX, który kosztuje 164 zł, można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Szczegóły ofert PKP Intercity dostępne są na www.intercity.pl.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy - każdego dnia uruchamia ponad 380 pociągów. Firma realizuje największy w swojej historii program inwestycyjny w tabor i zaplecza techniczne. W ramach strategii taborowej "PKP Intercity - Kolej Dużych Inwestycji" firma wyda ok. 7 mld zł; kupi i zmodernizuje wagony, lokomotywy, składy zespolone oraz przebuduje stacje postojowe.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pendolino coraz popularniejsze. PKP Intercity podało wyniki za I kwartał

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 16:40
PKP Intercity, w 3 miesiące przewiozły ponad 10 mln pasażerów - wynika z danych za pierwszy kwartał br., które przedstawiła spółka. Przewoźnik obsłużył o 7 proc. więcej osób niż w analogicznym okresie 2018 roku.
rozwiń zwiń