X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Caritas uruchomiła zbiórkę pieniężną dla poszkodowanych przez powodzie

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 22:27
Caritas Polska uruchomiła zbiórkę pieniężną dla poszkodowanych przez powodzie. W ten sposób chce pomóc w zmaganiu ze skutkami żywiołu, który wyrządził wiele szkód na południu Polski. Pieniądze można przekazywać wysyłając na numer 72052 SMS o treści "Ulewy". 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Robert Kazimierski, szef komunikacji Caritas Polska, zaapelował o wsparcie dla osób dotkniętych powodzią. Poprosił o stworzenie - jak ujął - "swoistego strumienia miłosierdzia".

- Każdy SMS się liczy, to jedyne 2 złote 46 groszy, a może być to kwota, która pomoże naszym braciom i siostrom z Południa - którzy nie wiedzą, jak będzie wyglądało ich jutro, którzy stracili swój majątek, którzy po prostu czekają na naszą pomoc - powiedział Robert Kazimierski.

Podkreślił także, że Caritas z niepokojem obserwuje sytuację na południu Polski i od razu przystąpiła do działania, uruchamiając specjalny numer SMS na zbiórkę. 

Południe Polski wciąż zmaga się z powodziami, podtopieniami oraz usuwaniem skutków ulewnych deszczów, które padają tam od kilku dni. 
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzegło, że w sobotę i niedzielę przez województwa małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie będzie przechodziła kulminacyjna fala na Wiśle. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Internauci o spocie polityków PO na zalanych terenach. "Hipokryzja"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 20:18
Grzegorz Schetyna, który w czwartek obecność polityków partii rządzącej na terenach dotkniętych powodzią określił mianem "politycznego kabaretu", w piątek razem z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim poparł jedną z podkarpackich kandydatek KE w wyborach do PE. W spocie nagranym na tle wałów przeciwpowodziowych na południu Polski. 
rozwiń zwiń