X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. byłego szefa MON Antoniego Macierewicza

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 12:39
Prokuratura Okręgowa w Warszawie (Wydział ds. Wojskowych) umorzyła śledztwo ws. przekroczenia uprawnień służbowych przez byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza - informuje portal tvp.info.
Były minister spraw zagranicznych Antoni Macierewicz
Były minister spraw zagranicznych Antoni MacierewiczFoto: Kancelaria Premiera

Pomimo że decyzja ws. umorzenia śledztwa zapadła 10 maja, oficjalna informacja prokuratury pojawiła się dopiero teraz. Zawiadomienie w tej sprawie złożył Tomasz Piątek, dziennikarz i autor książki o byłym szefie MON. Twierdził, że w trakcie pełnienia funkcji mógł dopuścić się przestępstw polegających na nadużywaniu stanowiska i złożeniu fałszywego zawiadomienia o przestępstwie.

- W toku postępowania wykonano czynności wynikające z postanowienia sądu, który uchylił postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa w przedmiotowej sprawie, w zakresie, w jakim wykonanie wyżej wymienionych czynności było niezbędne z punktu widzenia ustaleń postępowania i wskazań sądu - powiedział w rozmowie z portalem tvp.info rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Łukasz Łapczyński.

tvp.info/koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak