X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent RP odznaczył pośmiertnie wieloletniego przewodniczącego OPZZ Jana Guza

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 15:41
Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczył pośmiertnie wieloletniego przewodniczącego OPZZ Jana Guza prezydent Andrzej Duda. W Białej Podlaskiej rozpoczęły się w środę uroczystości pogrzebowe zmarłego Jana Guza. 
Uroczystości pogrzebowe Jana Guza w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej
Uroczystości pogrzebowe Jana Guza w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej PodlaskiejFoto: PAP/Wojtek Jargiło

Guz został uhonorowany za "wybitne zasługi w działalności związkowej i społecznej". Odznaczenie wręczył synowi zmarłego - Jarosławowi Guzowi - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzej Dera. 

W uroczystości pogrzebowej uczestniczą minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, szefowie równych związków zawodowych, m.in. przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda i szef Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz. 

Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Jan Guz zmarł w piątek w Warszawie. Miał 62 lata. Na czele OPZZ stał od 2004 roku. Jako przewodniczący OPZZ pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Trójstronnej Komisji do spraw Społeczno-Gospodarczych. W 2015 roku z ramienia OPZZ został członkiem nowo powstałej Rady Dialogu Społecznego.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak