X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Anita Czerwińska nowym rzecznikiem PiS, Radosław Fogiel jej zastępcą

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 14:19
Posłanka Anita Czerwińska obejmie obowiązki rzecznika Prawa i Sprawiedliwości, mazowiecki radny Radosław Fogiel - zastępcy rzecznika - poinformował prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zmiana na tym stanowisku była konieczna, gdyż dotychczasowa rzecznik ugrupowania Beata Mazurek w niedawnych wyborach do PE zdobyła mandat europosła.
Rzecznik partii PiS Anita Czerwińska podczas konferencji prasowej w siedzibie partii w Warszawie
Rzecznik partii PiS Anita Czerwińska podczas konferencji prasowej w siedzibie partii w WarszawieFoto: PAP/Wojciech Olkuśnik

Anita Czerwińska jest członkiem klubu parlamentarnego PiS. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. zdobyła mandat do Sejmu, startując w warszawskim okręgu, gdzie zdobyła ponad 7 tys. głosów. 

Posłanka zasiada m.in. w Komisji ds. Unii Europejskiej, Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, gdzie bierze udział w pracach nad rozpatrzeniem obywatelskiego projektu ustawy dotyczącego ochrony życia.

Od 2017 r. jest przewodniczącą Parlamentarnego Zespołu ds. Weteranów, Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz wiceprzewodniczącą Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Lwowa. Jest także członkiem trzech innych zespołów parlamentarnych: Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, ds. Wspierania Polskiej Szermierki oraz Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

W 2011 r. Anita Czerwińska kandydowała w wyborach parlamentarnych. Ubiegała się także o mandat europosłanki w 2014 i 2019 r. Od 2016 r. zasiada w komitecie politycznym PiS.

Zastępcą Anity Czerwińskiej został Radosław Fogiel, członek Prawa i Sprawiedliwości, dotychczasowy asystent i dyrektor biura poselskiego prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

tvp.info, paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak