X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marek Sawicki: Koalicja Polska porządkuje scenę polityczną

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 17:21
- Polska nie ani PiS, ani PO. Polska należy do wszystkich Polaków, którzy mają prawo do różnorodnej oferty, nie tylko czarnej i białej. Jest jeszcze zielona, dlatego dobrze, że jest oferta Koalicji Polskiej - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PSL Marek Sawicki. 
Audio

Gość Polskiego Radia 24 tłumaczył, że Koalicja Polska to nazwa robocza. Natomiast do końca czerwca ma powstać komitet wyborczy PSL. - Trwają konsultacje w zarządach powiatowych i wojewódzkich. Z moich rozmów wynika, że większość członków PSL opowiada się za samodzielnym startem w wyborach parlamentarnych oraz za dobieraniem partnerów ze środowisk o podobnych korzeniach, na bazie naszej koncepcji powrotu do idei ruchu ludowego, konserwatywnego - powiedział Marek Sawicki.

Jego zdaniem nie należy oglądać się za siebie, natomiast wyciągać z przeszłości wnioski. - PSL jest wygranym w projekcie Koalicja Europejska. Mamy trzy mandaty w Parlamencie Europejskim. Generalnie jednak Koalicja Europejska te wybory przegrała. Nie wiemy jeszcze jak będzie tego cena. Jednak programowa oferta Koalicji Polskiej będzie dobra - tłumaczył poseł PSL. - Projekt Koalicji Polskiej nie jest skierowany przeciwko PiS i PO. Jest to pozytywny projekt społeczno-gospodarczy - dodał.

Marek Sawicki tłumaczył, że do Koalicji Polskiej jest zaproszony m.in. Kukiz'15. - Były wstępne rozmowy, ale Kukiz'15 jeszcze sam musi się określić w którym kierunku chce iść. Posiada również zaproszenie od PiS i od narodowców. Jest też umówione spotkanie ze środowiskiem Marka Jurka - podkreślił poseł PSL.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach

Data emisji: 11.06

Godzina emisji: 16.15

PR24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Sawicki: Grzegorz Schetyna upatruje po lewej stronie swojego elektoratu

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 10:20
- Lider PO Grzegorz Schetyna nadal upatruje w lewej części sceny politycznej elektoratu dla siebie, zaprasza Roberta Biedronia - powiedział poseł Marek Sawicki (PSL). Dodał, że on sam opowiada się za "projektem ludowo-chadeckim, ludowo-konserwatywnym".
rozwiń zwiń