X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mateusz Morawiecki laureatem nagrody Biało-Czerwonych Róż

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 21:20
Premier Mateusz Morawiecki został laureatem nagrody Biało-Czerwonych Róż portalu wPolityce.pl przyznanej z okazji dziewiątej rocznicy istnienia witryny. Premier podczas specjalnej gali podziękował i podkreślił, że jest to nagroda nie tylko dla niego.
Audio
  • Mateusz Morawiecki laureatem nagrody Biało-Czerwonych Róż: ta nagroda należy się dużemu gronu osób, które starały się walczyć każdego dnia o lepszą Polskę (IAR)
Premier Mateusz Morawiecki (z lewej) i Romuald Orzeł, prezes zarządu grupy medialnej Fratria, wydawcy portalu wPolityce.pl
Premier Mateusz Morawiecki (z lewej) i Romuald Orzeł, prezes zarządu grupy medialnej Fratria, wydawcy portalu wPolityce.plFoto: PAP/Tomasz Gzell

- Bardzo wam dziękuję, gratuluję, czuję się zaszczycony, wyróżniony. Jeszcze raz podkreślam, że ta nagroda należy się dużemu gronu osób, które starały się walczyć każdego dnia o lepszą Polskę. A wam i państwu życzę, żeby nie było za spokojnie. Żeby nie było spokoju, bo Norwid mówił, że kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Jest jeszcze wiele białych plam, jest jeszcze wiele obszarów do odkrycia, jest wiele miejsc, w których walka o prawdę i o silną Polskę musi się zaznaczyć - powiedział Mateusz Morawiecki.

Premier, cytując słowa profesora Andrzeja Zybertowicza, dodał, że rolą środowiska walczącego o wolność jest także przerzucanie pomostów pomiędzy rozproszonymi wyspami archipelagu polskości. Miało to na celu - jak zaznaczył Mateusz Morawiecki - budowanie większej siły środowisk patriotycznych.

Podziękowania dla braci Karnowskich

Podczas gali z okazji dziewiątej rocznicy portalu wPolityce.pl premier podkreślił, że bez Jacka i Michała Karnowskich nie byłoby dobrej zmiany i zwycięstwa w wyborach 2015 roku.

- Jestem przekonany, że nie byłoby dobrej zmiany, kochani, bez waszej uporczywej wiary w zwycięstwo - zwrócił się do założycieli wPolityce.pl Mateusz Morawiecki. - Od dziewięciu lat walczycie o prawdę, wolność, sprawiedliwość - powiedział, dodając, że "to były bardzo trudne lata".

- Przez długie lata, dekady III Rzeczypospolitej scena medialna była zabetonowana. Jacek i Michał (Karnowscy - przyp. red.) przyczynili się do zasadniczego rozszczelnienia tego zacementowanego układu zamkniętego - mówił premier.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak