X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tomasz Rzymkowski: kibicuję, aby Paweł Kukiz podjął dobrą decyzję

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 14:31
- Nie podjąłem jeszcze decyzji czy będę startował w jesiennych wyborach. Uważam, że trzeba być w życiu realistą i zakładać gorszy scenariusz, także brak reelekcji. To, czy będę się o nią starał, zależy od wielu czynników, także od tego, z jakiej listy miałbym startować i czy ruch Kukiz’15 będzie częścią szerszej koalicji – mówił w Polskim Radiu 24. Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz’15.
Audio
Tomasz Rzymkowski
Tomasz RzymkowskiFoto: PR24/AK

Paweł Kukiz przyznał, że przed jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu rozmawia z liderami większości środowisk - od Prawa i Sprawiedliwości i prezesa tej partii Jarosława Kaczyńskiego, po Polskie Stronnictwo Ludowe i lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza.

- Przyjęliśmy koncepcję, że jedna osoba prowadzi negocjacje z potencjalnymi koalicjantami, tak, by mieć spektrum wiedzy, i tą osobą jest Paweł Kukiz. Nikt inny nie prowadzi rozmów z żadnymi środowiskami politycznymi – zaznaczył Tomasz Rzymkowski.

Poseł komentował możliwość koalicji z Polskim Stronnictwem Ludowym. - Jeśliby doszło do mariażu z PSL, to ja nie widzę dla siebie miejsca w Kukiz’15. Mam klasyczne prawicowe poglądy, jestem zwolennikiem moralności chrześcijańskiej i przeciwnikiem jakichkolwiek lewicowych ruchów. PSL, które jest spadkobiercą Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i formacją która współrządziła w IIIRP jest formacją nie do zaakceptowania. Koalicja Europejska podnosiła sztandar walki z Kościołem katolickim, tym instytucjonalnym, ale również z osobami wierzącymi. Nie słyszałem wówczas protestów PSL – zauważył poseł.

Tomasz Rzymkowski odniósł się także do możliwej współpracy z Konfederacją KORWiN Braun Liroy Narodowcy. - Wielokrotnie mówiłem, jaki jest mój stosunek do tego ugrupowania i zdania nie zmienię. Nie jest mi po drodze z osobami, które uważają, że gwarantem bezpieczeństwa państwa polskiego jest Władimir Putin, to jest nie do zaakceptowania – podkreślał.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Antoni Trzmiel.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 12.06.2019

Godzina emisji: 13:33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Sawicki: Koalicja Polska porządkuje scenę polityczną

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 17:21
- Polska nie ani PiS, ani PO. Polska należy do wszystkich Polaków, którzy mają prawo do różnorodnej oferty, nie tylko czarnej i białej. Jest jeszcze zielona, dlatego dobrze, że jest oferta Koalicji Polskiej - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PSL Marek Sawicki. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Apel: rozmawiamy z liderami większości ugrupowań

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 08:00
- Paweł Kukiz rozmawia z liderami większości ugrupowań. To jest najlepsza droga, by mówić o tym, jak poszczególne siły polityczne chcą widzieć Polskę. My pójdziemy do wyborów tylko i wyłącznie z tymi, którzy będą chcieli, tak jak my, całkowicie zmieniać rzeczywistość - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, poseł ruchu Kukiz’15.
rozwiń zwiń