X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński na Zjeździe Klubów Gazety Polskiej: pomagacie Polsce

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 19:16
- Przebudowa naszej ojczyzny, taka przebudowa, która pozwoli jej wykorzystać wszystkie szanse, wszystkie możliwości, cały potencjał, to jest naprawdę ogromne, herkulesowe zadanie, ale jesteśmy wspólnie w stanie to zadanie wykonać - powiedział w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Audio
  • Jarosław Kaczyński: musimy wygrać po to , żeby Polskę obronić (IAR)
  • Przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas XIV Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej"(Jedynka)
  • Politolog i ekspert ds. wizerunku Andrzej Pomarański o wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego (Jedynka)
Jarosław Kaczyński podczas Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w COS w Spale
Jarosław Kaczyński podczas Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w COS w SpaleFoto: PiS/Twitter

Prezes PiS bierze udział w XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". Swoje wystąpienie zaczął on od podziękowań. - Państwa aktywność, determinacja, zaangażowanie - to wieloletnie i to skoncentrowane najbardziej wokół ostatniego czasu, w ciągu kampanii wyborczej - bardzo pomogły polskiej sprawie - powiedział do zgromadzonych w Spale Kaczyński.

- Pomagacie Polsce, pomagacie Polsce by ten kierunek, który przynosi jej sukcesy i to już dzisiaj jest ewidentne i przyznawane przez naprawdę wielu, żeby ten kierunek najpierw mógł zacząć realne funkcjonować, nie tylko jako zapowiedź, tylko jako program, ale jako coś realnego, jako realna polityka i by miał szansę na kontynuację - kontynuację w następnej kadencji i daj Boże w kolejnych, bo przebudowa naszej ojczyzny, taka przebudowa, która pozwoli jej wykorzystać wszystkie szanse, wszystkie możliwości, cały potencjał, to jest naprawdę ogromne, herkulesowe zadanie, ale jesteśmy wspólnie w stanie to zadanie wykonać, tylko na to trzeba lat i od was w niemałej mierze zależy to, czy te lata otrzymamy - podkreślił.

Na zjeździe Klubów Gazety Polskiej prezes Prawa i Sprawiedliwości przekonywał, że zwycięstwo jego partii w wyborach do Sejmu i Senatu będzie gwarancją zachowania przez Polskę unitarnej formy państwa oraz obrony tradycyjnych wartości, a nadchodzące wybory parlamentarne będą najważniejsze od 1989 roku. 

- Walka z hejtem i nieprawdą będzie prawdopodobnie głównym sensem nadchodzącej kampanii wyborczej - zapowiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Mówił, że jednym z powodów przegrania przez jego formację wyborów w 2007 roku było - w jego ocenie - wmawianie społeczeństwu przez przeciwników, że za wszystkim, co złe stoi PiS. Wyjaśnił, że członkowie i sympatycy partii muszą walczyć z fałszywymi informacjami. 

Prezes PiS dodał, że w kampanii parlamentarnej należy się również skupić na pokazywaniu wyborcom pozytywnych zmian, jakie zaszły w Polsce w ostatnich latach. 

Jarosław Kaczyński poinformował, że na początku lipca odbędzie się konwencja programowa PiS w Katowicach, choć zaznaczył, ze program partii zostanie oficjalnie ogłoszony później. 

fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W lipcu w Katowicach konferencja programowa Prawa i Sprawiedliwości

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019 18:54
- W tym roku dla nas wakacji nie będzie, tylko i wyłącznie ciężka praca; takie są ustalenia - podkreśliła rzeczniczka partii Anita Czerwińska po wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS. Na początku lipca w Katowicach odbędzie się konferencja programowa PiS, w poniedziałek rozpocznie działanie sztab wyborczy.
rozwiń zwiń