X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński: owocem konwencji PiS będą założenia programu do jesiennych wyborów

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 13:43
16 sesji plenarnych i 60 paneli specjalistycznych zaplanowano podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która w dniach 5-7 lipca odbędzie się w Katowicach. - Konwencja będzie merytoryczną debatą polityków i ekspertów. Jej owocem będą założenia kolejnego programu, z którym pójdziemy do jesiennych wyborów parlamentarnych - powiedział szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Joachim Brudziński.
Joachim Brudziński
Joachim BrudzińskiFoto: PAP/Jakub Kamiński

Konferencja programowa Prawa i Sprawiedliwości odbędzie się w Katowicach od piątku do niedzieli (5-7 lipca). Zaplanowano podczas niej 16 sesji plenarnych. Odbędzie się też ponad 60 paneli specjalistycznych. Konwencja ma być wzorowana na tej, która odbyła się na początku lipca 2015 r. przed zwycięskimi dla PiS wyborami parlamentarnymi. Konwencja sprzed czterech lat odbyła się pod hasłem "Myśląc: Polska". Eksperci i politycy PiS przedstawili wówczas pomysły na zmiany w partyjnym programie.

twitter posiedzenie pis 1200.jpg
Wróżenie z faktów. Kampania wyborcza nabiera tempa

"Będą analizy i podsumowania"

- Owocem tamtej konwencji były takie programy jak Rodzina 500+, uszczelnienia systemu podatkowego, modernizacji służb mundurowych czy polskiej armii. Te programy są realizowane i przynoszą konkretne, wymierne rezultaty. Są pozytywnie odczuwane w budżetach domowych Polaków i nie tylko wzmacniają polskie rodziny, ale też polską gospodarkę - powiedział Joachim Brudziński.

- Teraz chcemy po raz kolejny zrobić taką merytoryczną burzę mózgów z udziałem ekspertów. Będą analizy, podsumowania ze strony tych, którzy ten program w ciągu ostatnich czterech lat realizowali, czyli ministrów poszczególnych resortów. Spodziewamy się też uczciwej, rzetelnej debaty z przedstawicielami środowisk eksperckich, akademickich, którzy ocenią działania przez nas podejmowane - podkreślił europoseł.

"Chcemy dać poczucie bezpieczeństwa"

Joachim Brudziński zapowiedział jednocześnie, że PiS chce jak najefektywniej wykorzystać konwencję również "z punktu widzenia wyborczego i wizerunkowego". - Chcemy zaskakiwać, narzucić ton, warunki gry w tym wyścigu wyborczym. Mam nadzieję, że podczas konwencji będą pozytywne zaskoczenia - zaznaczył szef sztabu PiS.

PAP Jarosław Kaczyński Kraków konwencja 1200 ok.jpg
Znamy program konwencji PiS w Katowicach

- Jestem przekonany, że owocem tej konwencji będą prace już stricte programowe, które przyniosą konkret w postaci kolejnego programu, z którym pójdziemy do jesiennych wyborów. Chcemy wykonać coś, co następnie przełożymy na konkretne rozwiązania. Takie, które - jestem przekonany - będą skutkowały kolejnymi latami wzrostu gospodarczego, kolejnymi latami wzmacniania polskiej rodziny, szkoły, nauki, przedsiębiorców i emerytów. Chcemy dać poczucie bezpieczeństwa i przywracać poczucie godności Polakom - zaznaczył europoseł.

Będą wystąpienia najważniejszych polityków PiS

Jak wskazał Joachim Brudziński, podczas konwencji odbędzie się kilkadziesiąt paneli eksperckich, a także wystąpienia najważniejszych polityków PiS: prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, b. wicepremier, europosłanki Beaty Szydło, wicepremiera Piotra Glińskiego, a także wicepremiera, szefa resortu nauki Jarosława Gowina i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - szefów koalicyjnych partii Porozumienia i Solidarnej Polski.

W połowie czerwca Komitet Polityczny PiS zatwierdził byłego szefa MSWiA, obecnie europosła Joachima Brudzińskiego na szefa sztabu wyborczego PiS, a europosła Tomasza Porębę na jego zastępcę. Ponadto była premier, obecnie również europosłanka Beata Szydło została szefową rady sztabu wyborczego.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joachim Brudziński szefem sztabu wyborczego PiS

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 17:01
- Joachim Brudziński został powołany na szefa sztabu wyborczego PiS, Beata Szydło - na szefa rady sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości - poinformowała w czwartek po posiedzeniu Komitetu Politycznego partii rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Lisiecki (PiS): Joachim Brudziński na czele kampanii wyborczej PiS będzie wzmocnieniem

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 08:30
- Joachim Brudziński jako szef sztabu wyborczego PiS to będzie wzmocnienie i okazja do wypracowania nowych wariantów - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Prawa i Sprawiedliwości Paweł Lisiecki.
rozwiń zwiń