X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Sondaż: Polacy ocenili działalność premiera na arenie międzynarodowej

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 21:05
Na zlecenie portalu wPolityce.pl pracownia Social Changes zapytała Polaków, jak oceniają aktywność premiera Mateusza Morawieckiego na arenie międzynarodowej.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Krystian Maj/KPRM

Na pytanie: "jak Pani/Pana zdaniem premier Mateusz Morawiecki radzi sobie na arenie międzynarodowej?" 7 proc. badanych odpowiedziało, że "zdecydowanie dobrze, a 29 proc. przyznało, że "raczej dobrze".

14 proc. respondentów "zdecydowanie źle" oceniło działalność premiera na arenie międzynarodowej, a 21 proc. "raczej źle". Aż 29 proc. badanych nie ma w tej sprawie zdania.

Ogółem 52 proc. rodaków pozytywnie ocenia działania premier Mateusza Morawieckiego na arenie międzynarodowej, a 48 proc. negatywnie.

Jak informuje portal, badanie przeprowadzono tuż po szczycie przywódców Unii Europejskiej, na którym Polska - wraz z innymi państwami regionu - zablokowała kandydaturę Fransa Timmermansa na szefa Komisji Europejskiej.

dn/wpolityce

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piknik 500+. Premier: pomoc rodzinom to nasz najważniejszy cel

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 14:40
- Pomoc rodzinom, między innymi w ramach programu Rodzina 500+, to racja bytu i racja stanu państwa polskiego - powiedział premier Mateusz Morawieck podczas pikniku rodzinnego 500+. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: we wspólnym interesie Polski i Chorwacji m.in. wypracowanie dobrego budżetu UE

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 14:23
- Polska i Chorwacja zawsze były bardzo zaprzyjaźnionymi krajami, ale w szczególności ostatni czas, w szczególności czas, kiedy jesteśmy razem w UE, pokazuje, jak mamy wspólne interesy, jaką solidarność możemy nawzajem sobie okazywać - podkreślił premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, "tak będzie się na pewno działo w kontekście (...) negocjacji budżetowych na kolejną perspektywę budżetową UE".
rozwiń zwiń