X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sondaż IBRIS: Polacy nie popierają postulatów środowisk LGBT

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 07:24
Zdecydowana większość Polaków opowiada się m.in. przeciw wprowadzeiu związków partnerskich i adopcji dzieci przez pary homoseksualne - wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Marc Bruxelle

Według badania IBRIS, 46 proc. Polaków nie chce wprowadzenia związków partnerskich, 56 proc.opowiada się przeciw małżeństwom dla par jednopłciowych.

lgbt-warszawa-1200.jpg
Wojna kulturowa w kampanii politycznej. "Ta zmiana już się dokonała"

Aż 76 proc. Polaków odrzuca możliwość przyznania parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci.

- Widać wyraźnie, że na temacie większych praw dla osób LGBT nie da się zbudować strategii politycznej - komentuje politolog z UW prof. Rafał Chwedoruk.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Prof. Jacek Zaleśny o Marszu Równości w Białymstoku: zorganizowane mniejszości chcą rządzić większością

- Tabu jest adopcja dzieci przez homoseksualne pary. To temat niedotykalny dla każdego polityka, który chce wejść do Sejmu - dodaje.

paw/

Czytaj także

Białystok: Piknik Rodzinny i marsz przeciw propagandzie LGBT

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 17:30
Piknik Rodzinny, który jest alternatywą dla Marszu Równości, rozpoczął się po południu na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku. Tuż przed jego rozpoczęciem ulicami Białegostoku przeszedł marsz przeciw ideologii LGTB.
rozwiń zwiń