X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Będzie wspólny komitet wyborczy SLD, Wiosny i Razem - KW Lewica

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 16:23
Liderzy SLD, Wiosny i Razem oświadczyli na konferencji prasowej, że pójdą do wyborów jako Komitet Wyborczy Lewica. Bazą do startu mają być struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej poinformował Adrian Zandberg z Lewicy Razem. 
Audio
  • Bazą do startu mają być struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej - poinformował Adrian Zandberg (IAR)
Członek zarządu Partii Razem Julia Zimmermann, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty, członek Zarządu Krajowego Partii Razem Marcelina Zawisza, przewodniczący Wiosny Robert Biedroń oraz współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem Adrian Zandberg.
Członek zarządu Partii Razem Julia Zimmermann, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty, członek Zarządu Krajowego Partii Razem Marcelina Zawisza, przewodniczący Wiosny Robert Biedroń oraz współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego partii Razem Adrian Zandberg.Foto: PAP/Marcin Obara

Adrian Zandberg zaznaczył, że siłą porozumienia, które wystartuje z list tego komitetu, jest "wielobarwność". Dodał, że siłą Lewicy jest różnorodność. Jak mówił "Jesteśmy silni dlatego, że jesteśmy różni". Zandberg dodał, że polityków, którzy wystartują z list KW Lewica łączy przekonanie, że Polska może być krajem sprawiedliwym społecznie, demokratycznym, wolnym, i który "nikogo nie zostawia z tyłu".

Robert-Biedron-pap-1200.jpg
Robert Biedroń szefem sztabu Lewicy

Lider SLD Włodzimierz Czarzasty poinformował, że szefem sztabu wyborczego Lewicy będzie Robert Biedroń i że nie będzie on kandydował w wyborach do parlamentu. Jak mówił "tworzymy koalicję, w związku z tym nie wszystkie decyzje możemy podejmować samodzielnie, bo teraz jesteśmy drużyną" Dodał, że decyzja podjęta została w gronie wszystkich sojuszników. Dopytywany powiedział, że wobec Roberta Biedronia są też inne plany i kiedy przyjdzie czas, zostaną ogłoszone.

Lider Wiosny Robert Biedroń podkreślił, że decyzja o jego niekandydowaniu podjęta została z myślą o kolejnych wyborach. - Przygotowujemy się na długofalowy marsz Lewicy i kolejne zwycięstwo i dlatego moi partnerzy, współpracownicy i inne partie zachęcały do stworzenia takiego a nie innego składu i odłożenia mojego kandydowania na przyszłość - tłumaczył lider Wiosny.

Robert Biedroń wyjaśnił, że w skład sztabu wyborczego Lewicy wejdą między innymi reprezentanci Unii Pracy, Inicjatywy Feministycznej, PPS, Twojego Ruchu, Kongresu Świeckości i stowarzyszenia "Ordynacka".

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieoficjalnie: SLD chce zmienić nazwę na Lewica

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 10:55
Wiosna Roberta Biedronia i Lewica Razem - polityczni koalicjanci SLD - nie chcą startować z list tego ugrupowania. Sama formuła koalicji z kolei jest ryzykowna ze względu na konieczność osiągnięcia 8 proc. Liderzy SLD chcą więc zmienić nazwę partii na Lewica. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Biedroń szefem sztabu Lewicy

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 13:47
Lider Wiosny Robert Biedroń został szefem sztabu Lewicy w wyborach do parlamentu. Liderzy bloku ogłosili tę decyzję podczas konferencji prasowej. W skład sztabu wejdzie m.in. były prezes TVP Robert Kwiatkowski. 
rozwiń zwiń