X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Fałszywe maile ws. VAT. Ministerstwo Finansów ostrzega przed oszustami

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 19:36
Ministerstwo Finansów ostrzega przed oszustami, którzy podszywając się pod Krajową Administrację Skarbową, próbują wyłudzać pieniądze. Do osób w całej Polsce wysłano fałszywe wiadomości e-mail z prośbą o uiszczenie zaległego podatku VAT.
Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi mailami
Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi mailami Foto: Shutterstock

Oszuści w rozsyłanej korespondencji informują o karze finansowej nakładanej w przypadku niezapłacenia. Podają również numer konta, na którym powinny znaleźć się pieniądze. Ministerstwo Finansów zaprzeczyło autentyczności wiadomości, zaznaczając, że urzędy skarbowe nie wykorzystują drogi mailowej, by wyegzekwować zaległe podatki. Odebrane wiadomości nie zostały także wysłane z serwerów Krajowej Administracji Skarbowej. Podane rachunki bankowe również do niej nie należą.

Resort ostrzega przed otwieraniem e-maili i odpowiadaniem na nie. Może to skutkować zainfekowaniem komputera szkodliwym oprogramowaniem i wykradzeniem danych.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak