X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dariusz Piontkowski: wzrost pensji nauczycieli w przyszłym roku, być może we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 18:29
- Podniesienie nauczycielom wynagrodzeń nastąpi także w przyszłym roku, ale nie od stycznia. Być może będzie to wrzesień, ale jeszcze zobaczymy. Na pewno chcemy, by wzrost zarobków osób uczących w szkołach był na podobnym poziomie, jak całej sfery budżetowej – powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Dariusz Piontkowski, minister edukacji narodowej.
Dariusz Pionkowski, minister edukacji
Dariusz Pionkowski, minister edukacjiFoto: PR

Pod hasłem "Europa jutra. Silna czyli jaka?" odbywa się w Krynicy-Zdroju XXIX Forum Ekonomiczne. Jednym z jego gości jest minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, którego zaproszono do udziału w panelach dyskusyjnych pt. "Edukacja + gospodarka = rozwój" i "Edukacja jutra. Szanse i wyzwania".

krynica 1200 pap.jpg
Forum Ekonomiczne w Krynicy. Wystartowało "polskie Davos"

Jedną z najważniejszych kwestii ostatnich miesięcy w sferze edukacji były wynagrodzenia nauczycieli. Jak zapowiedział minister edukacji, rząd przewiduje wzrost ich płac także w przyszłym roku.

– Ale nie nastąpi to od 1 stycznia 2020 r. Dlatego, że ta podwyżka, która rozpoczyna się we wrześniu, pierwotnie była przewidziana właśnie na styczeń – podkreślił. – Być może będzie więc to wrzesień przyszłego roku, ale zobaczymy. Na pewno chcemy, by wzrost zarobków osób uczących w szkołach był na podobnym poziomie, jak całej sfery budżetowej – powiedział Dariusz Piontkowski.

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. H. Domański: ludzie oczekują przekazu politycznego, bo wiedzą, że działania polityków rzutują na ich życie

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 13:33
- Jesteśmy już na takim etapie rozwoju społecznego, że coraz więcej ludzi oczekuje mobilizacji przekazu politycznego. Przeciętny obywatel zdaje sobie sprawę, że od polityki zależy coraz więcej, rozumie te mechanizmy i chce wiedzieć, jak działania polityków rzutują na jego życie prywatne - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl prof. Henryk Domański, socjolog z Polskiej Akademii Nauk.
rozwiń zwiń