X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Rafał Ziemkiewicz: rewolucja LGBT jest powtórzeniem rewolucji leninowskiej

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 08:30
- Rewolucja LGBT jest dokładnym powtórzeniem rewolucji leninowskiej, ale bardziej w wersji Gramsciego niż Stalina. Jednym z jej elementów jest etapowanie. O tym mówił Paweł Rabiej, który stwierdził, że jest zwolennikiem etapowania właśnie - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Rafał Ziemkiewicz.
Audio
Rafał Ziemkiewicz
Rafał Ziemkiewicz Foto: PR24/TB

Ostatni numer miesięcznika "Nowe Państwo" większość materiałów poświęcił ruchowi LGBT. Tomasz Duklanowski napisał m.in: "Ideolodzy LGBT poświęcają szczególną uwagę dzieciom i młodzieży. Podczas tegorocznej parady równości w Manchesterze, po raz pierwszy odbyło się święto młodzieży LGBT w wieku 14 lat i starszych". Uważni obserwatorzy tej tęczowej rewolucji wykazują, że w okolicach roku 2010 strategia ruchu LGBT się zmieniła. Dotąd żądano akceptacji, teraz żąda się przywilejów.

- To tak naprawdę nic nowego. Wielkość towarzysza Lenina polegała na tym, że uzupełnił on teorię Marksa o zasadniczy element - stwierdzenie, iż rewolucja dokonuje się etapami. I na każdym z nich obowiązuje inna mądrość etapu. Jest pewien cel ogólny. Znają go wtajemniczeni. Ale na przykład na etapie, kiedy dana sprawa jest mało zaawansowana, nie mówimy o jej celach, bo nie ma sensu zrażać ludzi. Mówi się natomiast o celu "etapowym" - powiedział w Polskim Radiu 24 Rafał Ziemkiewicz.

pixabay lgbt free 1200.jpg
Wojna cywilizacji. Czy nie zauważamy kulturowej rewolucji?

>>>[Czytaj także] Wojna cywilizacji. Korporacje wspierają Marsze Równości

Jego zdaniem, właśnie z tego powodu komuniści "nie mówili nigdy o swoich prawdziwych celach, kiedy walczyli o władzę". - Mówili tylko, że chodzi o to, aby robotnicy nie byli wykorzystywani, żeby zapanowała sprawiedliwość, żeby był ośmiogodzinny dzień pracy. Dlatego ludziom się to mogło podobać; mogło się wydawać, że komuniści chcą rzeczy dobrych - podkreślił publicysta. 

I wskazał w jaki sposób przebiega etapowanie i ukrywanie prawdziwych celów ideologii. - Komuniści nie mówili, że chcą dyktatury proletariatu i wszystkich wymordują. Oni po prostu, krok po kroku, wchodzili w życie publiczne. Kolonizowali na przykład związki zawodowe. To również metoda wymyślona przez towarzysza Lenina: wtajemniczeni wchodzili do innych organizacji i używali ich na rzecz swojej. Ta rewolucja LGBT jest dokładnym powtórzeniem rewolucji leninowskiej, aczkolwiek bardziej w wersji Gramsciego niż Stalina. Ale jednym z jej elementów jest etapowanie. O tym mówił Paweł Rabiej, który stwierdził, że jest zwolennikiem etapowania właśnie - zaznaczył Rafał Ziemkiewicz.

- Przed 2010 rokiem hasłem homoseksualistów było "my się tacy rodzimy", "to nie jest nasza wina, to nie nasz wybór". A teraz mówi się odwrotnie: to człowiek ma sam wybierać sobie płeć. Mówi się, że nie ma ideologii LGBT, a są tylko prześladowani ludzie, których trzeba akceptować, kochać i szanować - dodał gość PR24.

Więcej w nagraniu.

Rozmawiał Robert Tekieli.

Polskie Radio 24/bartos

------------------

Data emisji: 07.09.2019

Godzina emisji: 7.35

Zobacz więcej na temat: POLSKA Rafał Ziemkiewicz LGBT
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Ziemkiewicz: największym zagrożeniem dla wolności słowa są duże korporacje internetowe

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2019 08:55
- Dziś największym zagrożeniem dla wolności słowa są gigantyczne korporacje internetowe. Jeżeli Fecebook i Google kontrolują 70 procent zawartości sieci, to znaczy, że coś poszło diametralnie odmiennie od tego, jak my sobie wyobrażaliśmy internet. Myśleliśmy, że on daje wolność - powiedział w Polskim Radiu 24 pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz.
rozwiń zwiń