X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Prezes PiS: proszę o pełną mobilizację, sondaże nie wygrywają. Każdy głos może zadecydować

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 20:13
- Fundamentem wszystkiego jest rodzina, która jest dziś atakowana - powiedział na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Częstochowie prezes partii Jarosław Kaczyński. Było to drugie czwartkowe spotkanie PiS z wyborcami. Poprzednie miało miejsce w Kaliszu.
Audio
  • Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS w Częstochowie (PR24)
  • Wystąpienie Szymona Giżyńskiego podczas konwencji PiS w Częstochowie (PR24)
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji partyjnej w Częstochowie
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji partyjnej w CzęstochowieFoto: PAP/Waldemar Deska
  • W Częstochowie odbyła się kolejna konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości
  • Jarosław Kaczyński podkreślił wielką rolę rodziny w społeczeństwie. - Jest ona fundamentem wszystkiego - zaznaczył.
  • Prezes PiS przypomniał, że najbliższe wybory będą między Polską plus a Polską minus. - Polska plus to znaczy m.in. podtrzymanie rodziny - podkreślił
  • Lider PiS mówił również o wiarygodności, jaką w ostatnich czterech latach zdobyło Prawo i Sprawiedliwość realizując wyborcze obietnice
  • "Jedynka" na liście PiS w okręgu częstochowskim Szymon Giżyński podkreślił, że stawką wyborów jest umocnienie dobra i honoru jako metody i celu postępowania

Trwa cykl spotkań Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami. Kolejna konwencja programowa ugrupowania odbyła się w Częstochowie na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym. Jako pierwszy wystąpił na niej szef partii Jarosław Kaczyński.

kaczynski 1200 pap.jpg
Prezes PiS w Kaliszu: naszym celem jest polska wersja państwa dobrobytu

Prezes PiS podkreślał wielką rolę, jaką w polskim społeczeństwie odgrywa rodzina. - Jest ona fundamentem wszystkiego. I ta rodzina jest dziś atakowana - powiedział. Zwrócił na to uwagę w kontekście nadchodzących wyborów parlamentarnych, które są wyborem - jak zaznaczył - między Polską plus a Polską minus. - Polska plus to znaczy m.in. podtrzymanie rodziny, naszych fundamentów i tradycji, a także nie uleganie temu, co jest nam narzucane - podsumował.

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Sondaż: PiS największym gwarantem praworządności w Polsce. KO z mniejszym zaufaniem

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich czterech lat zdobyło coś niezwykle ważnego. - Coś, co jest podstawą nadziei na najbliższe lata. To wiarygodność - powiedział. Poprosił także o pełną mobilizację 13 października. - Dlatego, że to nie sondaże wygrywają wybory. Każdy głos będzie decydujący i dlatego trzeba o nie zabiegać - powiedział.

Duchowa stolica Polski

Podczas konwencji wystąpił także Szymon Giżyński, lider listy PiS do Sejmu w okręgu częstochowskim. - Stoimy przed wyborami, których w Polsce nie było. Chodzi o umocnienie tego, co zostało już ukazane: dobro i honor jako metoda  i cel postępowania. To stawka tych wyborów - podkreślił ubiegający się o reelekcję poseł.

Częstochowską konwencję PiS zakończyło podsumowanie Jarosława Kaczyńskiego, które odniosło się do słów Szymona Giżyńskiego, że miasto z klasztorem na Jasnej Górze jest duchową stolicą Polski. - Jestem przekonany, że ta rola Częstochowy będzie w Polsce uwzględniona. Nie pozwolimy, żeby Częstochowa była prowincją - zapowiedział prezes PiS.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z konwencji PiS w Częstochowie.

TAK RELACJONOWALIŚMY KONWENCJĘ PiS W CZĘSTOCHOWIE

21.06

Wspólne zdjęcie kandydatów PiS do Sejmu i Senatu z okręgu częstochowskiego zakończyło nie tylko ich prezentację, ale również całą konwencję wyborczą ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego w Częstochowie. - Bez pracy nie ma kołaczy. A te kołacze to zwycięstwo. Trzeba pracować do końca. Jestem przekonany, że duchowa rola Częstochowy będzie w Polsce uwzględniona. Nie pozwolimy, żeby Częstochowa była prowincją - podsumował Jarosław Kaczyński "częstochowskie" spotkanie PiS z wyborcami.

20.59

- Częstochowa to duchowa stolica Polski - podkreślał Szymon Giżyński wielokrotnie w swoim wystąpieniu, które przed chwilą dobiegło końca. Trwa przedstawianie kandydatów PiS do Sejmu i Senatu z okręgu częstochowskiego.

20.51

- Stoimy przed wyborami, których w Polsce nie było. Chodzi o umocnienie tego, co zostało już ukazane: dobro i honor jako metoda i cel postępowania. To stawka tych wyborów, o których mówił przede mną Jarosław Kaczyński - powiedział Szymon Giżyński.

20.48

Na scenie zameldował się poseł Szymon Giżyński. Parlamentarzysta jest "jedynką" na liście PiS w wyborach parlamentarnych w okręgu częstochowskim.

20.44

- Swoje wystąpienie chciałbym zakończyć jednym słowem. Jest nim słowo "zwyciężymy" - podsumował Jarosław Kaczyński, po czym przy gromkich brawach zszedł ze sceny. Okazało się, że na chwilę, bo wrócił, by wspomnieć sp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. - Gdyby nie on, nas by tutaj nie było - podkreślił.

20.40

- Prawo i Sprawiedliwość prowadzi i będzie prowadzić rozsądną politykę gospodarczą - zapewnił Jarosław Kaczyński. Dodał, że wybór, który nastąpi w niedzielę, 13 października, jest bardzo ważny.

20.37

20.35

Prezes PiS zaznaczył, że polityka społeczna jest częścią polityki ekonomicznej. - Jeśli chcemy się rozwijać, to musimy dokonywać postępu w sferze technologii i organizacji pracy - powiedział.

20.32

- Naszym celem jest, abyśmy mogli powiedzieć, że żyjemy równie dostatnio i bezpiecznie jak nasi zachodni sąsiedzi – podkreślił Jarosław Kaczyński. Dodał, że jego ugrupowanie jest odważne i zamierza realizować wielkie cele.

20.27

20.23

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich czterech lat zdobyło coś niezwykle ważnego. - Coś, co jest podstawą nadziei na najbliższe lata. To wiarygodność - powiedział.

20.20

20.19

- Fundamentem wszystkiego jest rodzina. I to rodzina dziś jest atakowana - powiedział Jarosław Kaczyński.

20.18

- Uderzenie w fundamenty, które stanowią podstawę cywilizacji, a także podstawę polskości, będzie szczególnie groźnym i niszczącym nasza tkankę społeczną. Tym fundamentem wszystkiego jest rodzina - powiedział Jarosław Kaczyński.

20.12

Na scenie pojawił się Jarosław Kaczyński.

20.07

19.58

Częstochowa jest drugim miastem, w którym w czwartek odbywa się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Poprzednia miała miejsce w Kaliszu.

Wybory parlamentarne odbędą się już 13 października.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes PiS: stawką wyborów jest to, czy pójdziemy w stronę dobrobytu czy postkomunizmu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 18:47
W ogrodach Domu Polonii w Warszawie odbyło się spotkanie prezesa PiS, premiera i szefa sztabu wyborczego z młodymi działaczami partii. W przemówieniach Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Joachim Brudziński mobilizowali młodych do wysiłku w ostatnim miesiącu kampanii wyborczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: skałą, na której należy w Polsce budować, jest rodzina

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 13:10
- Nasza formacja służąc Polsce, służąc polskiej rodzinie, wykonując swoje zobowiązania, swoje zapowiedzi okazała się wiarygodna. Rodzina jest skałą, na której trzeba budować - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas pierwszej z cyklu konwencji tematycznychm, która odbywała się w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: Polska nie może być krajem taniej siły roboczej. To musi się skończyć

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 16:30
- Przez cztery lata zrobiliśmy bardzo wiele. Najbardziej eksponowane są nasze osiągnięcia w sferze społecznej, takie jakie wspieranie polskich rodzin - powiedział na konwencji regionalnej PiS we Włocławku prezes Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń