X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Jan Strzeżek z Porozumienia: polityka obecnego rządu nie jest polityką ciepłej wody w kranie

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 20:27
- Mam nadzieję, że ciężka praca, którą od czterech lat staramy się przekonywać Polaków i utwierdzać, że dobrze zdecydowali w 2015 roku, poskutkuje tym, że mandat społeczeństwa dla rządu Zjednoczonej Prawicy przedłuży się o kolejne cztery lata - powiedział Jan Strzeżek z Porozumienia, członek gabinetu politycznego wicepremiera Jarosława Gowina.
Audio
  • 9.10.19 Jan Strzeżek: gruntownie reformujemy Polskę.
Jan Strzeżek
Jan StrzeżekFoto: PR24/RB

W Kielcach odbyła się kolejna konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami parlamentarnymi. W swoich przemówieniach prezes partii Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki główną uwagę zwracali na polską wieś i pozytywne zmiany, jakie przeszła w ostatnich czterech latach rządów obozu Zjednoczonej Prawicy.

kaczyński pap 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: PiS jest i chce być nadal partią polskiej wsi

Mobilizacja elektoratu gwarantem sukcesu

Jan Strzeżek wskazał, że nie tylko wieś i rolnicy odczuli pozytywny wpływ reform wprowadzonych w różnych sektorach polskiej gospodarki. Odniósł się również do apelu najważniejszych polityków PiS, którzy zwracali się do swoich zwolenników o jak największą mobilizację i oddanie głosu 13 października.

- Przewiduję, że frekwencja w najbliższych wyborach może być imponująca, sięgająca ok. 60 proc. W ostatnich wyborach europejskich, które do tej pory nie cieszyły się popularnością, wziął udział spory odsetek społeczeństwa. Naszym zadaniem jest to, by ponownie zmobilizować Polaków do tego, by zdecydowali się na oddanie głosu. Sądzę, że na wyższej frekwencji może zyskać PiS, bo większość społeczeństwa jest zadowolona z ostatnich czterech lat, w których rządzimy - wskazał gość Polskiego Radia 24.

Reforma Polski na wielu płaszczyznach

"Nie było jeszcze rządu, który tak bardzo jak nasz chciałby reformować Polskę konkretnie, gruntownie i na wielu obszarach" - podkreślił Jan Strzeżek.

Anita Czerwińska 1200.jpg
Anita Czerwińska: byliśmy atakowani za to, że realizowaliśmy programy służące Polakom

- Naszej polityki nie prowadzimy jako polityki ciepłej wody w kranie, żeby jakoś to szło i będzie dobrze. Gruntownie próbujemy zmieniać państwo. Jeżeli teraz Polacy nam zaufają, to zmiany będą kontynuowane. W przeciwnym wypadku do władzy dojdzie koalicja kompletnie różnych ideowo partii, których jedynym celem będzie nie bycie PiS-em - ostrzegł polityk.

Mandat społeczeństwa za ciężką pracę

Jan Strzeżek ma nadzieję, że ciężka praca, którą od czterech lat rząd Zjednoczonej Prawicy stara się przekonywać Polaków, że dobrze zdecydowali w 2015 roku, poskutkuje tym, iż mandat społeczeństwa dla obecnie sprawujących władzę przedłuży się o kolejne cztery lata.

Audycję "Stan rzeczy" prowadził Piotr Nisztor.

Polskie Radio 24/db

-------------------------------------

Data emisji: 9.10.2019

Godzina emisji: 19.11

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Jastrzębowski: Prawo i Sprawiedliwość jest wiarygodne ekonomicznie

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 21:31
– Przewaga Prawa i Sprawiedliwości leży w realizowanych obietnicach. Z Koalicją Obywatelską jest inaczej. Wyborca może im powiedzieć: wam się to wcześniej nie udało, wy nie otrzymaliście swoich obietnic – powiedział Sławomir Jastrzębowski, były redaktor naczelny "Super Expressu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bogdan Pęk: potrafimy rządzić i dotrzymujemy słowa

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 12:26
– Prawo i Sprawiedliwość jako jedyne gwarantuje utrzymanie polityki dobrej zmiany, która prowadzi do wszechstronnego umocnienia państwa polskiego i dobrobytu obywateli – powiedział Bogdan Pęk, były senator. – Wybory dadzą odpowiedź, czy Polska będzie państwem światła, czy ciemności – dodał kandydat do Sejmu w wyborach parlamentarnych z listy PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Morawiecki: sukces polskiej wsi przekłada się na sukces miast

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 17:15
- Strategia dla rolnictwa opiera się na trzech podstawowych działaniach, podstawowych obszarach: wsparciu dla rolnictwa, rozwoju rolnictwa i równych prawach w szczególności w Unii Europejskiej - powiedział w środę na konwencji PiS w Kielcach premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń