X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Elektroniczna Karta Dużej Rodziny. Co zrobić, by otrzymać ją za darmo?

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2019 07:40
Posiadacze Karty Dużej Rodziny, o którą wnioskowali przed 1 stycznia ubiegłego roku, mogą uzyskać drugą, elektroniczną formę tej Karty.
Audio
  • Stanisław Szwed: Kartę Dużej Rodziny ma coraz więcej osób (IAR)
  • Stanisław Szwed: Karta Dużej Rodziny to system zniżek i uprawnień dla rodzin wielodzietnych - z trojgiem lub większą liczbą dzieci (IAR)
  • Stanisław Szwed: Ci, którzy zgłosili wniosek po 1 stycznia 2018 roku, będą musieli zapłacić niewielką kwotę (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: MAREK LASYK/REPORTER

Ci, którzy zgłosili wniosek po 1 stycznia 2018 roku, będą musieli zapłacić niewielką kwotę - podkreśla w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Podkreśla, że Kartę Dużej Rodziny ma coraz więcej osób. Jak mówi, karty plastikowe ma blisko 2 miliony 900 tysięcy osób, a aplikacje prawie 650 tysięcy. Minister przypomina, że od 1 stycznia tego roku Karta przysługuje także osobom starszym, które w przeszłości wychowały co najmniej troje dzieci.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i uprawnień dla rodzin wielodzietnych - z trojgiem lub większą liczbą dzieci - oferowanych zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z ofert instytucji kultury, sklepów, środków komunikacji, punktów usługowych, ośrodków sportowych i rekreacyjnych, będących partnerami Karty. Jak wyjaśnił Stanisław Szwed, obecnie w programie Karty uczestniczy ponad 6 tysięcy partnerów. Ich pozyskiwaniem zajmuje się Związek Dużych Rodzin 3 PLUS.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od 1 stycznia zmiany w warunkach otrzymania Karty Dużej Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2019 18:01
Od dziś z Karty Dużej Rodziny będą mogli korzystać wszyscy rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci. Dotychczas program nie obejmował tych, którzy przed wprowadzeniem Karty Dużej Rodziny wychowywali przynajmniej troje dzieci.
rozwiń zwiń