X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Rusza akcja charytatywna pod patronatem Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 10:47
Już za tydzień odbędzie się 27. "Wielka Uliczna Zbiórka Darów" w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W wielu miastach i małych miejscowościach wolontariusze będą czekać na dary rzeczowe: zabawki, książki, słodycze, żywność długoterminową, artykuły szkolne i papiernicze, oraz środki czystości. Pieniądze nie są zbierane.
Audio
  • Ewa Dados: sztab może założyć każdy dorosły obywatel naszego kraju (IAR)
Jeden z finałów ogólnopolskiej akcji Pomóż dzieciom przetrwać zimę
Jeden z finałów ogólnopolskiej akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"Foto: PAP/Mirosław Trembecki

Do zakładania sztabów i włączenia się w akcję zachęca jej pomysłodawczyni, dziennikarka Polskiego Radia Lublin Ewa Dados.

pdpz 2014 1200x660.jpg
Akcja, która przemienia serca. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już od 25 lat

- Sztab może założyć każdy dorosły obywatel naszego kraju, który zechce wziąć na siebie odpowiedzialność organizacji akcji. Niezbędna jest też zgoda dyrektora instytucji, przy której zakładany jest sztab. Sztaby powstają przy szkołach, przedszkolach, teatrach, domach kultury, urzędach gminy, ośrodkach pomocy społecznej i parafiach - wyjaśnia Ewa Dados.

Od 17 lat w Wielką Uliczną Zbiórkę Darów włącza się też Polskie Radio, a zebrane rzeczy i podarki przekazuje do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Mokotowie. Informacje o punktach zbiórek w całym kraju i o tym, jak założyć sztab, można znaleźć na stronie internetowej www.pdpz.pl lub pod numerem bezpłatnej infolinii 800 600 650.

Patronat honorowy nad akcją objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Patronem medialnym jest Polskie Radio.

bb

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ruszyła wielka zbiórka darów

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 10:42
W niedzielę ogólnopolska uliczna zbiórka darów w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Artykuły na paczki świąteczne dla dzieci będzie zbierać kilkaset sztabów wolontariuszy z małych miejscowości i dużych miast.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ty też możesz coś podarować

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 15:29
W niedzielę w wielu miejscach w Polsce odbędzie się zbiórka darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Włączyło się w nią także Polskie Radio. Na temat tegorocznej edycji na antenie PR24 mówili: Anna Bieganowska-Skóra (przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego PDPZ w Lublinie), ks. Bogdan Zagórski (szef komitetu głównego) oraz Bożydar Kuzaka.
rozwiń zwiń