X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PiS z większym poparciem niż razem mają KO i Lewica

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 10:53
Jak wynika z sondażu pracowni Estymator dla DoRzeczy.pl, Prawo i Sprawiedliwość cieszy się zdecydowanie największym poparciem spośród wszystkich ugrupowań na polskiej scenie politycznej.
Sejm RP
Sejm RPFoto: Twitter/Sejm RP

Głos na Prawo i Sprawiedliwość zadeklarowało 44,2 proc. respondentów. Daje to obozowi rządzącemu nad drugą Koalicją Obywatelską, którą popiera 27,9 proc. ankietowanych.

>>>[CZYTAJ WIĘCEJ] Sondaż: Andrzej Duda zdecydowanym faworytem wyborów prezydenckich

Lewica zajęła trzecie miejsce w zestawieniu (11,9 proc. poparcia). Sondaż wskazuje, że w sejmowych ławach zasiedliby przedstawiciele PSL-Koalicji Polskiej (8,8 proc.) i Konfederacji (6,6 proc.). 0,7 proc. respondentów wybrało odpowiedź "Inni".

CZYTAJ RÓWNIEŻ
1200_Sejm_shutterstock.jpg
Zjednoczona Prawica prowadzi, opozycja daleko w tyle. Nowy sondaż

Samodzielna większość

"Taki wynik w przeliczeniu na mandaty oznacza, że PiS zdobyłoby 237 mandatów, Koalicja Obywatelska 135 mandatów, Lewica 45 mandatów, Koalicja Polska 31 mandatów, Konfederacja 11 mandatów, a inne ugrupowania 1 mandat" - czytamy na DoRzeczy.pl.

Portal wskazuje również na frekwencję, która według sondażu miałaby wynosić 64 proc.

***

Badanie przeprowadzono w dniach 19-20 grudnia 2019 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1021 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły na jaką partię (w wyborach do Sejmu) i na jakiego kandydata (w wyborach prezydenckich) będą głosować.

msze, DoRzeczy.pl


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sondaż: PiS utrzymuje wysokie poparcie

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2019 10:19
Cały czas ogromnym uznaniem wśród wyborców cieszy się Prawo i Sprawiedliwość. Jak wynika z badania pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl, partia rządząca może liczyć na 40 proc. poparcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy sondaż CBOS: prezydent i premier na czele rankingu zaufania

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 18:04
Prezydent Andrzej Duda cieszy się największym 67. proc. zaufaniem, a premier Mateusz Morawiecki zaufaniem 59 proc. badanych przez CBOS. Największą nieufność budzą Janusza Korwin-Mikke oraz szef PO Grzegorz Schetyna - po 53 proc. wskazań.
rozwiń zwiń