X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Słowa mają ogromną moc". Artyści w dobie pandemii śpiewają "Wszystko będzie dobrze"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2020 11:55
Polscy artyści wraz z Biurem Programu "Niepodległa" przygotowali spot "Wszystko Będzie Dobrze". Jego celem jest przypomnienie, że w czasie pandemii koronawirusa oraz towarzyszącemu jej niepokojowi wszyscy jesteśmy razem i wspólnie uda się przetrwać ten trudny czas.
Fragment teledysku piosenki Wszystko będzie dobrze
Fragment teledysku piosenki "Wszystko będzie dobrze"Foto: screen YouTube

Biuro Programu "Niepodległa" przypomina, że solidarność jest jedną z najważniejszych wartości międzyludzkich, która szczególnie bliska jest Polakom. "W trudnych chwilach potrafimy się zjednoczyć i wspólnie zmierzyć z kryzysem" - podkreślono.

- Słowa mają ogromną moc, a ich siła daje nadzieję i mobilizuje nas do walki. Dobrym słowem, drobnym gestem możemy wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, sprawić, że dzień, tydzień czy miesiąc staną się lepsze. Niech słowa ubrane w dźwięki staną się muzycznym antidotum na niepokój" - mówi dyrektor Biura Programu "Niepodległa" Jan Kowalski.

Czytaj więcej
klub impreza 1200.jpg
Bilety wsparcia - byśmy mieli gdzie wracać

Dodaje, że ten muzyczny spot ma wesprzeć wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie - pracowników służb medycznych, ratowników, lekarzy, laborantów, epidemiologów, a także policjantów, pracowników handlu, wolontariuszy, pomagających sobie wzajemnie sąsiadów i tych, którzy pozostali w domach, stosując się do zaleceń służb.

Plejada gwiazd

W projekcie muzycznym uczestniczą m. in. Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha, zespół TULIA oraz Roksana Węgiel. Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, a producentem muzycznym Marcin Kindla.

"Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #wszystkobędziedobrze. Choć na co dzień wiele nas różni, w obliczu pandemii musimy pokazać naszą jedność i solidarność. Pokażmy światu, że jesteśmy razem i zaśpiewajmy wspólnie, stawiając muzyczną granicę obawom - uwierzmy, że wkrótce #wszystkobędziedobrze" - apeluje Biuro Programu "Niepodległa".

Zaprasza wszystkich do pozostania w domach - jeżeli to tylko możliwe - i wspólnego zaśpiewania #wszystkobędziedobrze. Dodaje, że akcja #wszystkobedziedobrze wpisuje się w międzynarodowy trend #andratuttobene zapoczątkowany we Włoszech.

Spot z utworem dostępny jest na stronach internetowych Biura Programu "Niepodległa", mediach społecznościowych oraz w serwisie YouTube.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Folk i pandemia. Jak rzeczywiście radzą sobie muzycy i artyści?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 10:27
Odwołane koncerty i festiwale, związane z tym ekonomiczne i finansowe kłopoty, ale tu i ówdzie również artystyczne nadzieje. W epoce pandemii koronawirusa los artystów z kręgu folkowego jest z całą pewnością niełatwy. Opisują to sami.
rozwiń zwiń