X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem. Gliński: tworzy nowe projekty, mimo pandemii

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2020 18:58
- Dokładnie rok temu obiecałem powołanie pierwszego w historii organu dialogu pomiędzy młodym pokoleniem a władzami RP - napisał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, przypominając o powstaniu Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem.
Piotr Gliński
Piotr GlińskiFoto: Twitter/Piotr Gliński

gliński 1200 twitt.jpg
20 mln zł dla artystów. Piotr Gliński ogłosił rozstrzygnięcie konkursu "Kultura w sieci"

"W międzyczasie przygotowałem obiecaną ustawę i w październiku 2019 r. powstała Rada Dialogu, która aktywnie działa i tworzy nowe projekty mimo pandemii" - wyjaśnił Gliński.

Całość wpisu wicepremier opatrzył hasztagiem "dotrzymujemy słowa".

Wicepremier przypomniał też na Twitterze swój wpis z 23 maja 2019 r. "Musimy mocniej wsłuchać się w głos młodych Polaków. W tym celu planujemy powołać Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem, do której ogłosimy otwarty nabór wśród m.in. NGO-sów i młodzieżowych rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego".

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem to pierwszy w historii Polski organ dialogu pomiędzy najważniejszymi organami władzy a młodym pokoleniem Polaków. Został powołany do życia ustawą w 2019 r.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Lis musi sprostować nieprawdziwe informacje. Piotr Gliński wygrał w sądzie z "Newsweek Polska"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020 18:29
Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał redaktorowi naczelnemu tygodnika "Newsweek Polska" sprostowanie nieprawdziwych informacji na temat działalności ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego - podał resort kultury. - Zapadł dobry, sprawiedliwy wyrok - mówi portalowi PolskieRadio24.pl dr Janusz Malanowski, radca prawny z kancelarii Malanowski i Wspólnicy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

20 mln zł dla artystów. Piotr Gliński ogłosił rozstrzygnięcie konkursu "Kultura w sieci"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 14:39
Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński rozstrzygnął stypendialną część programu "Kultura w sieci". Trzymiesięczne stypendia - każde w wysokości 9 tysięcy złotych - otrzyma 2223 artystów i twórców. W sumie na tę część programu przeznaczono 20 milionów złotych.
rozwiń zwiń