Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Pojazd pełen pasażerów ściął latarnię

W piątek autobus linii 523 wjechał w latarnię na warszawskim Bemowie. Policja bada przyczyny zdarzenia.

2021-01-29, 16:50

Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Pojazd pełen pasażerów ściął latarnię

Autobus linii 523, pełen pasażerów jechał jak zwykle swoją trasą. W pewnym momencie autobus zaczął zjeżdżać coraz bliżej prawej strony pasa, po czym wjechał na chodnik z pełną prędkością i uderzył w latarnię, która została całkowicie ścięta.

Powiązany Artykuł

autobus Warszawa 1200.jpg
Kontrole autobusów w Warszawie. Szef GITD: liczne nieprawidłowości

Ucierpiało przy tym znacznie nadwozie autobusu. Zbita została cała prawa strona przedniej szyby.

Miejsce kolizji z udziałem miejskiego autobusu linii 523 przy ulicy Radiowej na warszawskim Bemowie Miejsce kolizji z udziałem miejskiego autobusu linii 523 przy ulicy Radiowej na warszawskim Bemowie

Żadnemu z pasażerów nic poważnego się nie stało. Obrażenia odniósł jedynie kierowca autobusu, który został zabrany do szpitala. 

Policja nie podaje na razie przyczyny wypadku. Nieoficjalne informacje wskazują jednak na możliwe zasłabnięcie kierowcy.

REKLAMA

Czytaj także:

jp

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej