X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wójcik: nie ma zgody dla uznawania w Polsce małżeństw jednopłciowych zawartych w innych krajach

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 07:54
- Jeśli ze strony Unii Europejskiej będzie rosła presja na uznawanie małżeństw jednopłciowych zawartych w innych krajach, to taka próba powinna być zastopowana na drodze prawnej - mówi w poniedziałkowym "Dzienniku Gazecie Prawnej" członek Rady Ministrów, wiceszef Solidarnej Polski Michał Wójcik.
Michał Wójcik
Michał WójcikFoto: PAP/Marcin Obara

Według Wójcika Polska powinna również bronić się przed adopcją dzieci przez pary jednopłciowe.

- Wprowadziliśmy ustawę o nielegalnych adopcjach, co zmniejszyło te możliwości, ale one nadal istnieją - podkreślił minister.

Kaja Godek 1200 Forum.jpg
"Sąd zgodził się z naszym stanowiskiem". Kaja Godek wygrała z działaczami środowisk LGBT

Wójcik zaznaczył, że unijna komisarz Helena Dalli już dziś oczekuje uznawania w Polsce małżeństw jednopłciowych zawieranych w innych krajach. - My na to mówimy "nie". Nie wolno niszczyć naszych wartości, które mają oparcie w naszej konstytucji - powiedział "DGP" Wójcik.

Czytaj także:

Pytany, czy rząd rozważa wniesienie kwestii praworządnościowych dotyczących Holandii na forum unijne, poinformował, że rozmawiał na ten temat z europosłami, m.in. Beatą Kempą. W jego ocenie taka debata powinna się odbyć na forum Parlamentu Europejskiego.

- Przecież w tym kraju dochodziło do zmowy urzędników z sędziami na szkodę obywateli - zaznaczył.

paw/

Czytaj także

"Akcje antydyskryminacyjne i prozdrowotne". Ruchy LGBT przemycają ideologię do szkół

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 09:08
W wielu polskich szkołach mają miejsce próby wprowadzania wulgarnej edukacji seksualnej, ideologii ruchu LGBT czy propagandy antychrześcijańskiej - alarmuje Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris. Organizacja przedstawiła analizy promocji LGBT w Gdańsku i Poznaniu.
rozwiń zwiń