X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Gdyby nie Pan, nie przetrwałbym". Portal tvp.info publikuje kolejne rozmowy Giertycha z twórcą Soku z Buraka

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 11:49
Nowe fakty ws. powiązań Romana Giertycha z twórcą Soku z Buraka Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. Portal tvp.info ujawnił ich rozmowy na temat finansowania strony.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Zrzut ekranu z TVP Info

Jako pierwszy szczegóły aktywności Soku z Buraka i politycznego wsparcia dla strony ujawnił tygodnik "Sieci".

shutterstock po free platforma obywatelska free 1200.jpg
"Wiadomości" TVP1 o powiązaniach Soku z Buraka. Administrator profilu współpracował z politykami PO

W marcu 2020 r. poseł i sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Sebastian Kaleta napisał, że zgodnie z ustaleniami dziennikarzy, Marcina Wikło i Marka Pyzy, "Sok z Buraka miał być finansowany przez Romana Giertycha". Giertych odpowiedział na zarzut w wulgarny sposób. "Zajmij się synek grupą hejterską w MS i nie powtarzaj głupot gazetek finansowanych przez waszych obajtków" - napisał.

Nowe dowody ujawnione przez portal TVP Info

Dzięki ujawnionym przez portal tvp.info zapisom wiadomości, jakimi wymieniali się Roman Giertych i Mariusz Kozak-Zagozda pojawiły się nowe dowody. Według ustaleń portalu tvp.info z prawdą mija się nie tylko Giertych, ale także Mariusz Kozak- Zagozda, który w swoim oświadczeniu na Facebooku twierdził, że łączy go z mecenasem jedynie więź zawodowa, ponieważ "potrzebował jego prawnego wsparcia po tragicznej śmierci teściowej". Jednak według portalu tvp.info ich relacja zaczęła się rok wcześniej, a pierwsze spotkanie miało miejsce w 2017 r. W tym roku zaczęło się również finansowanie Kozaka-Zagozdy.

Czytaj także:

Na portalu tvp.info opublikowane zostały, zdaniem portalu, wszystkie fragmenty rozmowy Giertycha z twórcą "Soku z Buraka", które dotyczą finansowania jego aktywności.

10 czerwca 2017, 00:01

MK: Czy tu lepiej?

RG: Tak

MK: Super. Czy będzie Pan jutro na kontrmiesięcznicy z Niesiołowskim?

RG: Nie. Wyjeżdżam. ale i tak bym nie poszedł. nie chcę dawać okazji do ataków na Donalda Tuska.

RG: Sebastian skontaktuje się w tym tygodniu. Przepraszam nie zauważyłem.

25 czerwca 2017, 10:05

MK: Dziękuję Panu raz jeszcze za pomoc. Chcę, aby Pan wiedział, że to dzięki Panu znów mam dzienne zasięgi na Facebooku na poziomie ponad 4 miliony odbiorców (widzących posty). Dzięki środkom na promocję postów. Na koniec miesiąca rachunek z Facebooka przekroczy 2 tys. złotych, a więc chyba mądrze wydane pieniądze :) Ponad 500 złotych poszło na opłatę za serwer za cały rok i 360 za domeny: sokzburaka.pl, org i com. Wysyłam skan rozliczeń z Facebookiem i skan moich zasięgów. I bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!!!!!! Jeśli będzie Pan mógł mi jeszcze pomóc w przyszłości, to proszę wiedzieć, że nie przejadam :) Pozdrawiam i wracam do pracy. Dzięki Panu wzrosła mi też ilość polubień. DZIĘKUJĘ !!!!!!

RG: Popracuję nad tym

MK: :))

18 września 2017, 22:42

MK: Panie Romanie. Dziękuję!!!!

29 listopada 2017, 10:42

MK: Panie Romanie, czy w tym miesiącu będzie Pan mnie mógł wspomóc?

RG: Tak

MK: Dziękuję :)))) Czy mogę jakoś się Pan odwdzięczyć? Wrzucam dużo materiałów z Panem w roli głównej. Codziennie kilka. Wrzucam też Radka Sikorskiego. I puszczam w sieć, do zaprzyjaźnionych administratorów stron opozycyjnych, aby umieszczali u siebie. Czy coś jeszcze mogę zrobić? I dużo jest o Tusku :)

4 grudnia 2017, 18:43

MK: Czy w tym tygodniu będę mógł do Pana podjechać?

RG: Jasne

7 grudnia 2017, 7:10

MK: Dzień dobry Panie Romanie. O której godzinie mogę Pana dziś niepokoić? :) Po południu?

RG: 12:30

MK: dziękuję, do zobaczenia :)

10 grudnia 2017, 16:39

MK: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Panie Romanie. Wiem, że jestem natrętny :) ale w sieci mam największe forum polityczne w Polsce. Często też Pana linkuję albo robię memy :) Chciałem grzecznie zapytać, bo w grudniu się nie narzucałem i nie przypominałem, ale czy to grudniowe wsparcie mógłby mi Pan przez Sebastiana jakoś uruchomić? Bardzo proszę. Jakoś udaje mi się trwać i utrzymywać serwis. Bardzo oszczędnie. Jednak bez wsparcia pewnie nie dałbym rady. Z góry bardzo dziękuję. Proszę popatrzeć na dzisiejsze statystyki z tego tygodnia. Mam cały czas najwięcej reakcji na Facebooku. Dziennie średnio ponad 520 tysięcy.

RG: Ok.

3 stycznia 2018, 23:11

MK: Dziękuję!!!

26 stycznia 2018, 10:26

MK: Panie Romanie, czy w styczniu też mi Pan pomoże?

RG: Tak

26 stycznia 2018, 19:27

MK: Dziękuję!

26 stycznia 2018, 19:28

MK: Gorący okres. A na koncie już mi zostało tylko 300 złotych w debecie. I kredytowe prawie do końca wykorzystane. Próbuję dorabiać, ale to wszystko kosztem soku... a to perełka. W grudniu miałem 21 milionów reakcji. Rekord miesiąca, nr 1 na FB. I przy tym wszystkim ledwie starcza na rachunki. Ale mam kilka toczących się rozmów. Codziennie spotykam się, aby znaleźć jakieś finansowanie. Może w lutym wreszcie się coś uda. Gdyby nie Pan nie przetrwałbym...

1 lutego 2018, 13:54

MK: Panie Romanie, czy mogę się uśmiechnąć o kontakt z Sebastianem. Muszę jakoś przetrwać proza życia. Bez Pana pewnie już by nie było soku.

RG: OK.

MK: DZIĘKUJĘ!

22 lutego 2018, 8:47

MK: Panie Romanie. Mam taką propozycję dla Pana, że pomogę Panu zwiększyć zasięgi i poprawić wszystkie wyniki Pana strony na facebooku. Pani mi pomaga od dawna, czas na rewanż. Co pan na to? Zająłbym się Pana promocją w sieci społecznościowej.

RG: Ok.

MK: Na tym znam się jak nikt w Polsce. I mam do tego narzędzia.

14 marca 2018, 20:53

MK: Panie Romanie, ja się tak nieśmiało przypominam. Facebook zmienił algorytmy i wszystko się gorzej rozchodzi. Oferuję pomoc :) Znajdzie Pan 5 minut np. w piątek? I czy przy okazji uda się Panu trochę wspomóc ten mój sok? W lutym nie przypominałem się i może tak od razu marcowo też bym się uśmiechnął? Pomysł mam taki. że wtedy przeznaczę na promocję Pana strony część środków. I zrobię to tak, jak promuję sok. Czyli skutecznie.

Czytaj także

"Niezrozumiała i błędna". Prokuratura o decyzji sądu ws. zażalenia obrońców Giertycha

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 12:29
W ocenie prokuratury, decyzja Sądu Rejonowego w Poznaniu uwzględniająca zażalenie obrońców Romana G. na jego zatrzymanie jest niezrozumiała i błędna - poinformowała w piątek Prokuratura Regionalna w Lublinie, do której przeniesiono śledztwo w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto zarządzał hejtem Soku z Buraka? Ujawniono rozmowy Giertycha z Kozakiem-Zagozdą

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2021 10:14
Portal tvp.info udostępnił treść rozmów Romana Giertycha z administratorem Soku z Buraka, Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. Według informacji portalu polityk miał stać za organizacją akcji "spaceru Donalda Tuska" z 2017 roku. 
rozwiń zwiń