X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Pod polskim przewodnictwem jest silna, zjednoczona i aktywna". Wiceszef MSZ o Grupie Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 15:27
- Dzisiejsza wideokonferencja oraz wspólna deklaracja premierów w sprawie rosyjskich aktów sabotażu w Czechach pokazuje, że Grupa Wyszehradzka pod polskim przewodnictwem w tych trudnych czasach jest zjednoczona, solidarna i działa aktywnie - mówił wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.
Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej
Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej Foto: Adam Guz / KPRM

Szynkowski vel Sęk podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zwrócił uwagę, że premier Mateusz Morawiecki zdecydował się na zwołanie w trybie pilnym telekonferencji premierów V4, w "obliczu eskalacji działań podejmowanych w ostatnich tygodniach ze strony Rosji, a także w obliczu ostatnich wydarzeń w stosunkach czesko-rosyjskich i wyrażenia solidarności i poparcia dla działań podejmowanych przez Czechy".

TT Mateusz Morawiecki 1200.jpg
"W obliczu zagrożeń musimy działać solidarnie". Premier o pilnym spotkaniu V4

- Dzisiejsza wideokonferencja oraz wspólna deklaracja premierów w sprawie rosyjskich aktów sabotażu w Czechach pokazuje, że Grupa Wyszehradzka pod polskim przewodnictwem w tych trudnych czasach jest zjednoczona i solidarna. Pokazuje, że jest to format, który działa aktywnie, który potrafi elastycznie dopasować się, i swoje funkcjonowanie, do zmieniającego się, wymagającego kontekstu międzynarodowego - oświadczył wiceszef MSZ. 

kmp

Czytaj także

Wiceszef MSZ o podpisanej przez premierów V4 deklaracji: precyzyjnie definiuje obszary współpracy

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 00:41
"Podpisana dziś deklaracja jasno i precyzyjnie definiuje obszary współpracy V4 z jednej strony, z drugiej strony podejmuje tematykę tego, co już udało się osiągnąć i jakie wnioski z tej 30-letniej współpracy płyną na przyszłość" - napisał na Twitterze wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk, nawiązując do szczytu szefów rządów państw Grupy Wyszehradzkiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polityka Rosji ma cały czas znamiona agresywności". Wiceszef MSZ przed spotkaniem V4

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 09:28
-  Celem spotkania premierów V4 jest koordynacja polityki zagranicznej w regionie i wyrażenie solidarności z Czechami; będziemy podejmowali kolejne kroki, jeśli będą one potrzebne, bo polityka Rosji cały czas ma znamiona agresywności - podkreślił w poniedziałek wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.
rozwiń zwiń