X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Od dzisiaj uczniowie klas 4-8 i szkół ponadpodstawowych częściowo wracają do nauki w szkołach

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 05:51
Przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie klas 4 -8 i szkół ponadpodstawowych będą uczyć się hybrydowo. W szkole będzie mogła przebywać maksymalnie połowa uczniów, a druga połowa w tym czasie będzie uczyć się zdalnie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Oksana Kuzmina/shutterstock

dziecko szkoła free shutter 1200.jpg
Polski Ład. 64,8 mld zł na przyjazną szkołę i kulturę

- O tym, która klasa idzie w danym dniu do szkoły, a która klasa pozostaje na zdalnej nauce decyduje dyrektor szkoły i rada pedagogiczna - wyjaśniał w rozmowie z Polskim Radiem minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Ta zasada nie dotyczy najmłodszych uczniów z klas 1 -3. Ci uczą się stacjonarnie od 4 maja.

Czytaj także:

Nauka stacjonarna będzie odbywać się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W weekendy szkoły będą dezynfekowane. Jak mówił Przemysław Czarnek, choć głównym celem szkoły jest realizacja podstawy programowej, to po miesiącach zdalnej nauki nauczyciele muszą przede wszystkim zadbać o dobre samopoczucie uczniów. - Chcemy, ażeby w pierwszej kolejności odbudowywać wspólnotę i więzi pomiędzy uczniami i uczniami a nauczycielami - podkreślał. szef resortu edukacji.

Za dwa tygodnie, 31 maja do nauki stacjonarnej mają wrócić wszyscy uczniowie.

dn

Czytaj także

Szef MEiN: będziemy dyskutować na temat statusu zawodowego nauczycieli i pracowników oświaty

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021 13:58
- Rozmawialiśmy na temat powrotu uczniów do szkół, programach wsparcia i o systemie wynagradzania nauczycieli – poinformował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w czwartek po posiedzeniu zespołu ds. statutu zawodowego nauczycieli.
rozwiń zwiń