more_horiz
Wiadomości

Ruszył Kongres Polska Wielki Projekt. Zobacz piątkowe debaty i panele

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 10:50
W piątek w Arkadach Kubickiego w Warszawie rozpoczął się kongres Polska Wielki Projekt. To trzy dni spotkań wypełnionych debatami nad tematami istotnymi dla naszego kraju w najbliższych dekadach.
Plakat wydarzenia
Plakat wydarzeniaFoto: materiały promocyjne

TRANSMISJA:

- Prelegenci z różnych branż, od polityki, przez ekonomię po kulturę spotkają się by rozmawiać o sprawach istotnych dla naszego kraju - mówił na antenie Programu 2 Polskiego Radia członek rady programowej Fundacji organizującej wydarzenie prof. Andrzej Szczerski.

Posłuchaj
00:52 11298686_1.mp3 Początek trzydniowego kongresu Polska Wielki Projekt. Relacja Martyny Szymczakowskiej (IAR)

Na rozpoczęcie kongresu zgromadzeni mogli posłuchać o bezpieczeństwie europejskim w relacjach transatlantyckich. W tym panelu wziął udział między Jacek Czaputowicz. Z kolei Paweł Borys był panelistą w części poświęconej sztuce zarządzania publicznego.

W kolejnych dniach eksperci będą debatować między innymi o bilansie członkostwa Polski w EU, rodzinie, kulturze i przyszłości miast i wsi. Na zakończenie kongresu zostanie przyznany medal "Odwaga i wiarygodność" za aktywne działającym na rzecz kongresu oraz wizerunku Polski i jej obywateli na świecie.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Duda.

kp

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem