Rozmowy z gośćmi, transmisje nabożeństw i koncertów. Wielkanoc z Polskim Radiem
Polskie Radio na Niedzielę Wielkanocną przygotowało specjalne audycje, spotkania z wyjątkowymi gośćmi, transmisje nabożeństw i koncertów.
2023-04-09, 05:42
Radiowa Dwójka wieczorem zabierze słuchaczy do Krakowa na Festiwal Misteria Paschalia. Wcześniej (o 15:00) Róża Światczyńska zaprosi słuchaczy Dwójki na świąteczne spotkanie z Garrickiem Ohlssonem.
Transmisje w Polskim Radiu
Transmisji mszy świętej z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie (9:00) będzie można wysłuchać na antenie Programu 1. W audycji poświęconej pieśniom wielkanocnym, dyrektor anteny Marcin Kusy będzie rozmawiał z liderem i pomysłodawcą płyty "Zorza Prześliczna Wynika" Ryszardem Wojciulem.
- Później w Jedynce rozmowy z postaciami ze świata muzyki i sportu - zapowiada Marcin Kusy. Wśród nich będzie m.in. Agnieszka Radwańska.
Posłuchaj
Trójka wieczorem (19:00) proponuje retransmisje koncertu amerykańskiej wokalistki jazzowej Stacey Kent. Z kolei Polskie Radio Dzieciom zachęca najmłodszych słuchaczy do wzięcia udziału w konkursie "Pisankowy zawrót głowy". Ich zadaniem jest samodzielne wykonanie pisanki. Konkurs potrwa do 11 kwietnia.
REKLAMA
dz/IAR
REKLAMA