more_horiz
Wiadomości

Jarosław Gowin w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia lidera Porozumienia

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 15:04
Rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek przekazał w sobotę nowe informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina. Zgodnie z nimi lider partii cały czas przebywa w szpitalu.
Jarosław Gowin w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia lidera Porozumienia
Jarosław Gowin w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia lidera PorozumieniaFoto: Forum/GRZEGORZ KRZYZEWSKI

- Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu. Rozmawiałem z nim dzisiaj - czuje się dobrze. Jestem przekonany, że niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia - powiedział w sobotę Jan Strzeżek.

Pytany czy niedyspozycja Jarosława Gowina wpłynęła w jakikolwiek sposób na działanie władz partii i czy w związku z tym szykowane są jakiekolwiek zmiany, Strzeżek zaprzeczył. - Nikt z nas nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina - zadeklarował.

- Mam nadzieję, że Jarosław Gowin niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na niego wszyscy razem w Porozumieniu - zapewnił rzecznik.

Pobyt w szpitalu

24 listopada rzecznik Porozumienia Magdalena Sroka poinformowała, że "od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu".

Podkreśliła, że nie jest upoważniona do przekazywania informacji o stanie zdrowia lidera ugrupowania, ale wyraziła nadzieję, że wkrótce uczyni to sam Jarosław Gowin.

Zobacz także:

jp

Zobacz także

Zobacz także