more_horiz
Wiadomości

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Pruszkowie. Padła ważna zapowiedź ws. cen prądu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2022 18:28
- Podjęliśmy działania zmierzające do tego, by prąd dla każdej rodziny do 2000 kWh był po cenie stałej - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Pruszkowa (woj. mazowieckie). 
Jarosław Kaczyński spotyka się z Polakami w całym kraju
Jarosław Kaczyński spotyka się z Polakami w całym krajuFoto: Twitter/@pisorgpl

- Prąd dla każdej rodziny, dla każdego gospodarstwa domowego do 2000 kWh był dostępny po cenie stałej, w gruncie rzeczy dotychczasowej - mówił podczas spotkania z mieszkańcami Pruszkowa Jarosław Kaczyński.

Podkreślał, że mimo ogromnego wzrostu kosztów paliw cena ta nie będzie zwiększana. - Jeżeli ktoś zmniejszy zużycie w stosunku do poprzedniego roku, co najmniej o 10 procent, to będzie miał dalsze ulgi - dodał. Według szacunków te ulgi obejmą 2/3 gospodarstw domowych.

Jak mówił Jarosław Kaczyński, "dla tych, którzy będą oszczędzać, jeszcze można te procenty powiększyć". Nie podał jednak dalszych szczegółów.

Spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Pruszkowa:

Politycy PiS objeżdżają Polskę

Na początku czerwca PiS zorganizowało konwencję, na której lider ugrupowania Jarosław Kaczyński oświadczył, że nikt nie opowie Polakom o dokonaniach rządu Zjednoczonej Prawicy lepiej niż politycy jego ugrupowania. - Kto to ma opowiedzieć, jeśli nie my, jeśli nie partia. To my musimy to zrobić, dlatego ogłaszam mobilizację PiS i całej Zjednoczonej Prawicy - wezwał Kaczyński.

- Ale to nie jest hasło, to jest objazd kraju - stara, wypróbowana metoda - dodał prezes PiS.

Do przyszłorocznych wyborów lider PiS chce odwiedzić wszystkie 94 okręgi, które składają się na strukturę ugrupowania.

Czytaj także:

kp

Zobacz także

Zobacz także