more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński znów rusza w Polskę. W weekend spotkania w czterech miastach

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2022 08:00
Jarosław Kaczyński w najbliższy weekend będzie kontynuował objazd po kraju. Jak wskazała wicerzecznik PiS, prezes partii odwiedzi południe Polski - Oleśnicę, Wrocław, Nysę oraz Opole.
Prezes PiS odwiedzi Dolny Śląsk i Opolszczyznę
Prezes PiS odwiedzi Dolny Śląsk i OpolszczyznęFoto: PAP/Przemysław Piątkowski

W ramach objazdu po kraju i spotkań z mieszkańcami szef PiS w sobotę po godz. 14 odwiedzi Oleśnicę. Tego samego dnia, przed godz. 18 spotka się z mieszkańcami Wrocławia.

Z kolei w niedzielę na godz. 13 zaplanowana jest jego wizyta w Nysie. Natomiast przed godz. 17 ma rozpocząć się spotkanie z mieszkańcami Opola.

Kto, jeśli nie my?

Na początku czerwca PiS zorganizowało konwencję, na której lider ugrupowania Jarosław Kaczyński oświadczył, że nikt nie opowie Polakom o dokonaniach rządu Zjednoczonej Prawicy lepiej niż politycy jego ugrupowania.

- Kto to ma opowiedzieć, jeśli nie my, jeśli nie partia. To my musimy to zrobić, dlatego ogłaszam mobilizację PiS i całej Zjednoczonej Prawicy - mówił Jarosław Kaczyński.

- Ale to nie jest hasło, to jest objazd kraju - stara, wypróbowana metoda - dodał prezes PiS.

Uległość wobec Rosji

21 września prezes PiS spotkał się z mieszkańcami Siedlec. Mówił tam, że "dzisiaj mamy w Polsce niebywałą wręcz ofensywę kłamstwa".

- Nasi polityczni przeciwnicy, ci, którzy w pas kłaniali się Rosji, którzy popierali całkowicie politykę Niemiec - politykę zgubną nie tylko dla Polski i dla Ukrainy przede wszystkim, zgubną dla całej Europy. Oni dzisiaj próbują udawać, że wszystko było inaczej, że czarne było białe, że oni są dobrymi polskimi patriotami - podkreślał.

Czytaj także:

fc

Zobacz także

Zobacz także