more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński w woj. zachodniopomorskim. Spotka się z mieszkańcami Kołobrzegu i Koszalina

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2022 05:39
Prezes Prawa i Sprawiedliwości kontynuuje objazd nowych okręgów partyjnych. W sobotę Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami Kołobrzegu i Koszalina.
Jarosław Kaczyński odwiedzi w ten weekend kolejne województwo
Jarosław Kaczyński odwiedzi w ten weekend kolejne województwoFoto: Facebook/PiS

Wicerzecznik partii Urszula Rusecka przekazała, że Jarosław Kaczyński będzie mówił m.in. o dotychczasowych dokonaniach PiS. W jej ocenie należy o tym mówić, ponieważ w przestrzeni medialnej pojawia się na ten temat wiele nieprawdziwych informacji. Dodała, że podczas spotkań z prezesem zawsze pojawiają się jakieś nowe elementy i tak będzie tym razem.

Spotkanie z mieszkańcami Koszalina ma się odbyć o godz. 16 w budynku Politechniki Koszalińskiej. Z mieszkańcami Kołobrzega - o 18.30 w tamtejszym Marine Hotel.

Posłuchaj
00:22 Urszula Rusecka - prezes PiS będzie mówił mieszkańcom Kołobrzegu i Koszalina o naszych dokonaniach (IAR).mp3 Urszula Rusecka: prezes PiS będzie mówił mieszkańcom Kołobrzegu i Koszalina o naszych dokonaniach (IAR) 

Czytaj również:

W niedzielę wizyty w Szczecinie i Stargardzie

Z kolei w niedzielę Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami Stargardu i Szczecina. W maju komitet polityczny PiS podjął decyzję o nowym podziale struktur partyjnych.

Utworzone zostały 94 nowe okręgi. Szef PiS planuje odwiedzić wszystkie do połowy przyszłego roku.

ms

Zobacz także

Zobacz także