more_horiz
Wiadomości

Warszawa: poważny wypadek na ul. Puławskiej. Na miejscu lądował helikopter

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2023 14:44
Ul. Puławska w Warszawie na wysokości ul. Mysikrólika została zablokowana po wypadku karetki i dwóch samochodów osobowych. Na ulicy trwała reanimacja kierowcy jednej z rozbitych osobówek. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia RatunkowegoFoto: Grabowski Foto/Shutterstock

Bardzo poważny wypadek na ul. Puławskiej na wysokości ul. Mysikrólika. Dwa samochody zderzyły się z karetką. Jedna osoba była reanimowana na miejscu, następnie karetką została przewieziona do szpitala.

Zderzenie karetki z dwoma samochodami

"Po godz. 13 doszło do zderzenia trzech pojazdów: karetki pogotowia, renaulta i fiata. Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. W tej chwili przy ul. Puławskiej są bardzo duże utrudnienia" - poinformowała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji. "Na miejscu pracują policjanci, lądował śmigłowiec LPR" - dodała.

Policjantka przekazała, że kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości i byli trzeźwi.

Utrudnienia w ruchu

Autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy. - Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Mysikrólika > Piaseczno trwają utrudnienia w kursowaniu linii 709,727,739. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

W rejonie wypadku tworzą się olbrzymie korki.

Zobacz także:

PAP/ka

Zobacz także

Zobacz także